LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Woźniak wraca do gry
03 luty 2020 (20:57), komentarze (0)
Długo trwała rekonwalescencja Bartosza Woźniaka. Wszystko wskazuje jednak na to, że wiosną doświadczony napastnik wróci na plac gry. Od połowy rundy jesiennej Ligi Okręgowej Skoczowsko-Żywieckiej Bartosz Woźniak odpowiada za wyniki Górala Żywiec. To jednak nie w barwach tego klubu postanowił wrócić na boisko jako czynny zawodnik. - Nie jestem zwolennikiem opcji grającego trenera. Trener odpowiada za przygotowanie drużyny. W trakcie meczu ma doradzać z boku, a nie z płyty boiska. Z konieczności praktykowałem taki model pracy w Spójni Landek i nie był to dobry pomysł - mówi Woźniak. - Z moim zdrowiem jest już wszystko w porządku. Końcem minionego roku usunięto mi wszystkie "ciała obce" i lekarz dał zielone światło do powrotu na boisko - zdradził nasz rozmówca.

- To już jest koniec. Nie narzekałem wcześniej na zdrowie, lecz pech chciał, że u schyłku mojej kariery przydarzyła mi się taka kontuzja – powiedział nam Woźniak początkiem czerwca 2018 roku, gdy w 24. minucie derbowego starcia z Drzewiarzem Jasienica został sfaulowany przez Kamila Sekułę. Jak się później okazało, w następstwie tego starcia doświadczony piłkarz doznał złamania kości piszczelowej.

42-latek postanowił jednak wrócić do gry. Wiosną wzmocni linię ataku rezerw Rekordu Bielsko-Biała, dla którego grał w latach 2009-2016. - Wspólnie z trenerem Szymonem Niemczykiem doszliśmy do wniosku, że pomogę młodej drużynie Rekordu w "okręgówce". Zagrałem już w dwóch sparingach po 20. minut i czuje się naprawdę dobrze. Oczywiście do optymalnej formy wciąż wiele brakuje, ale czuję głód piłki. Ciągnie wilka do lasu - podkreślił były snajper m.in. Koszarawy Żywiec, tudzież GKS-u Jastrzębie.

Przypomnijmy, że Woźniak do drugi doświadczony zawodnik, który tej zimy wzmocnił "dwójkę" Rekordu. Wcześniej na grę w drużynie trenera Niemczyk zdecydował się... były szkoleniowiec I zespołu "Rekordzistów" Piotr Jaroszek.

tekst: Sportowe Beskidy
Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!
Panel logowania
Komentarze

Brak komentarzy!


 

 

TABELA

1 9 Soła Rajcza
6 Podhalanka Milówka
3 6 Koszarawa Żywiec
4 6 Góral Żywiec
5 3 Skałka Żabnica
6 3 Bory Pietrzykowice
więcej...

OSTATNI MECZ

 

3 0

 

NAJBLIŻSZY MECZ / 4 kolejka

Liga Okręgowa

Niedziela 16.08.2020r.

Godzina: 16:00

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka