LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

San Marino
13 wrzesień 2021 (16:49), komentarze (0)
Krótkie podsumowanie wyjazdu na mecz Reprezentacji Polski do San Marino. Po nieudanym Euro nadszedł czas na powrót eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 i mecz w San Marino, na którym nie mogło zabraknąć delegacji Górala Żywiec. Ogarniamy busa i ruszamy na południe Europy na weekendowy wypad w składzie sześciu osób z Górala oraz dwie osoby z Polonii Bytom. Na miejscu stacjonujemy w Rimini, gdzie plażujemy i łapiemy trochę słońca, którego brakowało w Polsce pod koniec wakacji.

W niedziele na spokojnie ruszamy pod stadion w San Marino z myślą, że kupimy bilety i pośmigamy po lokalnych atrakcjach. Niestety na dzień dobry odbijamy się od kas z informacją, że bilety wyprzedane, w co nikt nie może uwierzyć. Jak się później okazało, do rozdysponowania było tylko 500 biletów, o czym nikt nawet nie raczył poinformować, z PZPN na czele, który jak zwykle ma wyjebane na wyjazdowiczów – lepiej rozdawać bilety po biurach podróży. Wkurwieni zwiedzamy jeszcze lokalny zamek i zawijamy pod stadion. Udało się odkupić jeden bilet. Niestety to i tak nic nie dało, ponieważ dane na bilecie nie zgadzały się z dowodem i kolejny raz odbijamy się od bram.

Ostatecznie razem z innymi ekipami lądujemy na górce za jedną z bramek, z której był bardzo dobry widok na stadion. Wieszamy fanę na płocie gdzie sra się ochrona i psy, ale ostatecznie flaga zostaje na swoim miejscu. Na sektorze górka doping, race i śpiewy na dwie trybuny. Po wygranym meczu piłkarze dziękują za doping i zawijamy do busa w drogę powrotną. Ogólnie na stadionie garstka ludzi, nie wiadomo jaki był problem wpuścić dodatkowe 150 osób, które odbiły się od bram. Jebać ten cały pseudo covid i PZPN. Pozdrowienia dla uczestników wyjazdu z Górala i Polonii. Do zobaczenia w Albanii!

FOTOGALERIA


Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!
Panel logowania
Komentarze

Brak komentarzy!


 

 

TABELA

1 20 GKS II Tychy
17 LKS Bełk
3 15 Piast II Gliwice
4 13 Kuznia Ustroń
5 13 MRKS Walcownia
6 13 Unia Turza
więcej...

OSTATNI MECZ

 

0 0

 

NAJBLIŻSZY MECZ / 11. kolejka

IV Liga Slaska Gr.II

Sobota 16.10.2021r.

Godzina:15:30

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka