Góral Żywiec - Wisła Ustronianka 1:2 (0:1)
0:1 1'
1:1 Motyka 65'
1:2 82'

Góral: Szczudło - Biegun R., Klimek, Caputa, Konieczny - Fijak T., Kliś, Fijak M., Sołtysek - Żołna, Gołuch oraz Motyka, Byrtek, Talik.

Po 24 spotkaniach Góral zajmuje 3 miejsce w tabeli. Gdyby nie liczne potknięcia rywali, nie mielibyśmy tak wysokiej pozycji. Dzisiejszego dnia przegrywamy z Wisła Ustronianką 1:2. Pierwszą bramkę tracimy już w 1 minucie spotkania! Sędzie dyktuje rzut karny i zawodnik Wisły pewnie wykonuje jedenastkę. Góral miał kilka sytuacji do odrobienia strat. Stało się to dopiero w 65 minucie. Sędzia podyktował kolejny rzut karny w tym spotkaniu, tym razem dla Górala. Karnego nie wykorzystał Robert Sołtysek, jednak dobił Motyka i mamy 1:1.
Były okazje, żeby objąć prowadzenie, jednak piłka nie znalazła się w siatce. W 82 minucie spotkania, Wisła objęła prowadzenie. Po strzale głową mamy 1:2 dla gości. Takim wynikiem kończy się to spotkanie.
To spotkanie było tylko upewnieniem w przekonaniu, że na awans przyjdzie nam czekać przynajmniej do następnego sezonu. Znając realia zarządu z awansem w przyszłym sezonie też może być ciężko. Panowie z zarządu pokazali w tym sezonie, że ich słowo jest najważniejsze i jak powiedzieli, że awansu nie będzie, wszystko robili aby go nie było. Tak to już jest, młodzież chcieli szkolić, to powypożyczali chłopaków do upadającej Cięciny. Krótko mówiąc, klubem sterują ludzie bez ambicji. Pamiętajmy jednak, że bez sukcesu sportowego, ludzi nie przyciągniemy na mecze Górala, zarząd chyba o tym zapomniał i woli zwalać winę na każdą, najmniejszą pierdołę.