18 wrzesień 2010 (17:52), komentarze (15)
Tempo Puńców - Góral Żywiec 1-2 (1-1)
7' - Michalec (k)
81' - Gołuch

Góral : Byrtek - Majerz (35' Caputa), Kolbusz, Klimek, Michalec, M.Biegun, Kliś, Żołna (85' Gazurek), Gołuch, Motyka (70' Osmałek), Szymoński (80' Bąk)

Nasi zawodnicy pojechali do Puńcowa z mocnym postanowieniem podtrzymania zwycięskiej passy z ubiegłego tygodnia. Już po kilku minutach Krzysiek Michalec perfekcyjnie wykonał rzut karny i prowadziliśmy 1-0. Nasi zawodnicy mieli kilka wybornych sytuacji do zdobycia bramki, ale żadnej z nich nie wykorzystali. Z rzutu karnego trafili za to gospodarze i wyrównali stan meczu na 1-1. W przerwie szatnia Górali trzeszczała w szwach, za sprawą wielu trafnych uwag trenera Kłuska. Chłopaki wyszli na drugą połowę zmobilizowani i mocno zmotywowani. Ich starania zwieńczone zostały w 80 minucie drugą bramką, którą strzelił Marek Gołuch. Na szczególne uznanie zasługuje Mateusz Biegun, który nie pozwolił zdobywcy 10 bramek w lidze okręgowej rozwinąć skrzydeł, Łukasz Byrtek, broniący w wielu trudnych sytuacjach i czytający bardzo dobrze grę, oraz Krzysiek Bąk, który po wejściu na boisko walczył za dwóch i był bezbłędny w swoich interwencjach.
Po raz pierwszy na naszej stronie pojawiają się relacja video z meczu dzięki uprzejmości portalu http://www.beskidzkapilka.pl