LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Góral z roszadami. Celem mistrzostwo?
02 sierpień 2019 (11:33), komentarze (0)
Do całkiem sporych zmian kadrowych doszło tego lata w Góralu, którego w zgodnej opinii zalicza się do grona faworytów „okręgówki” skoczowsko-żywieckiej.

Najbardziej znaczącym ubytkiem wydają się przenosiny lidera środka pola Marcina Osmałka do Orła Łękawica. Z przyczyn zdrowotnych karierę zakończył natomiast inny z zawodników ofensywnych Michał Gołuch. Również podstawowy bramkarz Tomasz Kupczak z Żywca wyjechał, zamieniając go na III-ligową Foto-Higienę Gać. Z kolei Hugo Nejfeld przywdziewać będzie barwy GKS-u Radziechowy-Wieprz. Po stronie piłkarzy, którzy nie będą w nowym sezonie grać w Góralu znaleźć się może również Łukasz Widuch. Obrońca testuje obecnie swą przydatność pod kątem gry na szczeblu IV ligi.

Pozytywny wpływ na postawę Górala wywrzeć może Patryk Semik, który powrócił z wypożyczenia do Beskidu Andrychów. Marek Noga i Kamil Kozieł do Żywca przywędrowali z Milówki, zaś Robert Marszałek – autor hat-tricka w ostatnim meczu pucharowym w Przyborowie – wcześniej reprezentował żywiecką Sołę. Trening wznowił golkiper Miłosz Michalski, co pozwoli uzupełnić „lukę” po odejściu Kupczaka.

Tak przemeblowana kadra trenera Sebastiana Klimka umożliwi drużynie z Żywca walkę o prymat w lidze okręgowej? Takie właśnie są jej aspiracje? – Nie mówimy głośno o grze o mistrzostwo. Celujemy jednak w miejsca w ścisłej czołówce ligi, a po kilku kolejkach przekonamy się, jaki będzie układ sił – klaruje szkoleniowiec Górala, dodając: – Patrząc na tabelę z poprzedniego sezonu i uwzględniając zespoły z podokręgów żywieckiego oraz skoczowskiego, tylko Błyskawica Drogomyśl była wyżej, a Tempo Puńców i Koszarawa Żywiec zgromadziły taki sam dorobek, jak my.

źr sportowebeskidy.pl
Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!
Panel logowania
Komentarze

Brak komentarzy!


 

 

TABELA

1 37 Orzeł Łękawica
35 Tempo Puńców
3 33 Blyskawica Drogomyœl
4 29 Soła Rajcza
5 26 WSS Wisła
6 22 Podhalanka Milówka
więcej...

OSTATNI MECZ

 

2 3

 

NAJBLIŻSZY MECZ

16. kolejka / Liga Okręgowa

Sobota -.-.-

Godzina -

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka