LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Boks: Konrad Trojok Mistrzem Polski Juniorów
05 wrzesień 2021 (21:32), komentarze (0)
Staszów gościł najlepszych pięściarzy z kraju. Od 1 września odbywały się 28. indywidualne mistrzostwa Polski juniorów w boksie, nie zabrakło naszych zawodników. Walki były rozgrywane aż w dziesięciu kategoriach wagowych. W kategorii 54 kg Mistrzem Polski został Konrad Trojok, który pokonał Aleksa Kramarza 3:2 [29:28, 28:29, 28:29, 30:27, 30:27]
4. kolejka
31 sierpień 2021 (16:27), komentarze (0)
Kuźnia Ustroń - Góral 1956 Żywiec 3:1(3:0)

1:0 Gomola 17min.
2:0 Gomola 29min.
3:0 Pietraczyk 39min.
3:1 Zoń 70min.

Góral: Szczotka - Tatarczyk, Knapek, Biegun, Kubieniec(Kantyka 60min.), Nejfeld(Gowin 70min.), Marian, Węglarz(Zoń 46min.), Stasica, Szymoński, Janik
Juniorzy: Kuźnia zdobyta
29 sierpień 2021 (20:25), komentarze (0)
Dziś nasi Młodzi Górale po zaciętym pojedynku wywożą z boiska w Ustroniu pierwsze 3 punkty (2:1)🌲🌲🌲
A strzelali:
⚽ Kuba Białek po strzale z wolnego
⚽Jan Kudzia po strzale z dystansu
„Płacimy frycowe, ale punkty w końcu zaczniemy zdobywać”
28 sierpień 2021 (10:36), komentarze (0)
W dramatycznych okolicznościach piłkarze Górala dali sobie wydrzeć punkty w środowym starciu beniaminków IV ligi śląskiej przeciwko Czarnym Gorzyce.

Po godzinie rywalizacji żywczanie dysponowali w domowej konfrontacji konkretną zaliczką w postaci prowadzenia 2:0. Na finiszu goście przystąpili jednak do ofensywy, która przyniosła im końcowy sukces. – Rzadkiej urody gol, zmniejszający naszą przewagę na 2:1, napędził grę Czarnych. Do tego momentu wszystko układało się po naszej myśli. Skorygowaliśmy ustawienie w porównaniu do poprzedniego spotkania i zdało to egzamin – zaznacza trener Górala Bartosz Woźniak.

[więcej]
Miłe złego początki...
28 sierpień 2021 (10:33), komentarze (0)
Miłe złego początki...
Tak można podsumować wynik dzisiejszego meczu Góral Żywiec - KS Czarni Gorzyce.
Górale wyszli na boisko z jedną myślą - to spotkanie trzeba wygrać.
Choć mecz nie układał się tak jakby chcieli to w 34 minucie objęli prowadzanie po bramce z rzutu karnego, który pewnie wykonał Grzegorz Szymoński. Druga połowa nie mogła się rozpocząć lepiej dla gospodarzy. Piękną bramkę na 2:0 strzelił Jakub Pieterwas.

Gdy wydawało się, że tego meczu nie można już przegrać do głosu doszli goście. Szybko strzelona bramka kontaktowa dodała im animuszu i idąc za ciosem doprowadzili do remisu. Górale mieli jeszcze szansę na zamknięcie wyniku ale doskonałą sytuację zmarnował Patryk Semik. Co nie udało się Góralom, niestety udało się piłkarzom Czarnych Gorzyce. W samej końcówce spotkania strzelili zwycięską bramkę ustalając wynik na 2:3.

FOTOGALERIA
Partner Klubu l MAC Industrial
28 sierpień 2021 (10:31), komentarze (0)
Z miłą chęcią pragniemy poinformować, że do grona partnerów
Klubu Sportowego Góral 1956 Żywiec dołączyła firma MAC Industrial - https://www.macindustrial.pl/

MAC Industrial to lokalna firma z 14 letnim doświadczeniem w
elektroenergetyce, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz obsługą w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła.

Wykonując zlecenia u naszego partnera, otrzymacie dodatkowy rabat na hasło: GÓRAL ŻYWIEC, a dzięki temu nasz klub otrzyma dodatkowe wsparcie finansowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy i tym samym wspieranie
Górala Żywiec.
Wysoka porażka
28 sierpień 2021 (10:28), komentarze (0)
GKS Tychy II - Góral 1956 Żywiec 8:0(5:0)

Góral: Pawlus – Gowin(Tatarczyk 46min.), Knapek, Biegun, Kubieniec, Nejfeld, Zoń(Stasica 46min.), Marian, Szymoński(Berek 65min.), Pieterwas(Kantyka 46min.), Janik

Bardzo wysoką porażką zakończył się dzisiejszy mecz z drugą drużyną tyskiego GKS-u. Drużyna gospodarzy dyktowała warunki gry przez całe spotkanie. Niestety każdy nasz błąd był bezwzględnie wykorzystywany przez rywala.

Mamy nadzieję, że Górale po dzisiejszym "zimnym prysznicu" wrócą szybko na odpowiednie tory i w kolejnych meczach zaczną punktować.

FOTOGALERIA

Grali Przyjaciele
19 sierpień 2021 (21:33), komentarze (0)
Polonia Bytom przegrała 0:2 (0:0) w wyjazdowym spotkaniu 3. kolejki III ligi, grupy III przeciwko LKS Goczałkowice-Zdrój.

Już od pierwszych akcji mogliśmy być pewni, że mecz będzie stał na wysokim poziomie. Oba zespoły wykazywały się wysoką kulturą gry i opanowaniem z piłką przy nodze. W początkowej fazie Poloniści grali wysoko, a po zespół z Goczałkowic skupił się głównie na szczelnej defensywie i próbach szybkich wyjść z akcją na połowę rywala.

czytaj całość
Zapowiedź 2 kolejka IV liga Śląska Gr.2
19 sierpień 2021 (21:24), komentarze (0)
Spójnia Landek - Unia Książenice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Turza Śląska
GKS II Tychy - Góral Żywiec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała -
Orzeł Łękawica - LKS Czaniec
LKS Bestwina - LKS Bełk
ROW 1964 Rybnik - Czarni Gorzyce
Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń
Projekt "KLUB 65"
15 sierpień 2021 (09:35), komentarze (0)
Wielkimi krokami zbliża się początek rozgrywek IV ligi. Do tej pory udało się wykonać sporo pracy, aby spokojnie wejść w tryb przygotowań do startu ligi. Wiele pracy jeszcze przed nami, a co się z tym wiąże, sporo funduszy do zorganizowania.

W związku z awansem do IV ligi oraz przypadającym w tym roku jubileuszem 65-lecia Klubu Sportowego Góral 1956 Żywiec, ruszamy ze startem projektu „KLUB 65”. Start tego przedsięwzięcia jest niezbędny jeśli chodzi o przyszłość i rozwój klubu.

Jak zauważyliście, od dłuższego czasu sporo się u nas dzieje. Cały czas rozwijamy grupy młodzieżowe oraz sekcje bokserską i podnoszenia ciężarów. Osiągane wyniki oraz awanse pokazują, że obrana droga rozwoju idzie w dobrym kierunku. Dodatkowo aktywnie włączamy się w życie społeczne naszego miasta, poprzez organizację akcji charytatywnych jak i społecznych dla mieszkańców Żywca i Żywiecczyzny.

[więcej]

Strony: 1 2 3 4 ... 127


 

 

TABELA

1 17 GKS II Tychy
16 LKS Bełk
3 13 Kuznia Ustroń
4 12 MRKS Walcownia
5 12 Piast II Gliwice
6 12 Spójnia Landek
więcej...

OSTATNI MECZ

 

2 3

 

NAJBLIŻSZY MECZ / 8. kolejka

IV Liga Slaska Gr.II

Sobota 25.09.2021r.

Godzina:16:00

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka