LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Terminarz grupy "mistrzowskiej"
25 styczeń 2021 (09:50), komentarze (0)
Terminarz rundy wiosennej:

1. kolejka
Beskid Skoczów - Góral Żywiec
Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców
Podhalanka Milówka - WSS Wisła w Wiśle
Błyskawica Drogomyśl - Soła Rajcza

2. kolejka
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl
Góral Żywiec - WSS Wisła w Wiśle
Soła Rajcza - Podhalanka Milówka
Beskid Skoczów - Koszarawa Żywiec
[więcej]
Młodzież: Turniej GKSu Tychy
25 styczeń 2021 (09:28), komentarze (0)
Końcem roku tuż przed samymi świętami młodzieżowa drużyna z rocznika 2008/09 wzięła udział w turnieju organizowanym przez Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy, Lks Olza Pogwizdów, KKS Spójnia Zebrzydowice, Wawel Wirek, Wawel WirekII, LKS Burza Roczyny, RTS Odra Koźle oraz nasza drużyna Góral Żywiec 1956 młodzież.
[więcej]
Młodzież: Turniej w Cieszynie
25 styczeń 2021 (09:25), komentarze (0)
Góral Żywiec 1956 młodzież w sobotę do południa brał udział w turnieju organizowanym przez UKS Cieszyn dla rocznika 2006/2007. W Turnieju udział brały drużyny UKS Cieszyn, GKS Czarni Jaworze, UKS Warszowice, KS Soła Kobiernice, Akademia Piłki Nożnej GÓRAL Istebna, oraz Góral Żywiec 1956 młodzież.
[więcej]
Sparing w Czechowicach
25 styczeń 2021 (08:57), komentarze (0)
Góral Żywiec - LKS Czaniec 5-2 (5-0)

Gole:
0:1 Szymoński
0:2 Michalski
0:3 Szymonski
0:4 Łącki
0:5 Szymoński

Góral:Pawlus (testowany bramkarz) - Gowin, Knapek, Stasica, Biegun, Studencki, Zoń, Marian, Łącki, Szymoński, Michalski oraz Semik, Pieterwas, Sadowski, testowany zawodnik,

Trener: Bartosz Woźniak [więcej]
Boks: Przygotowania do sezonu
23 styczeń 2021 (16:06), komentarze (0)
Sekcja Bokserska Naszego Klubu od poniedziałku rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Cieszy duża frekwencja w różnych kategoriach wiekowych. Treningi odbywają się w Poniedziałki Środy i Piątki od godziny 16:00 [więcej]
Boks: Rewanż Adamka z Saletą 18 czerwca?
23 styczeń 2021 (16:02), komentarze (0)
18 czerwca na gali organizowanej w Polsce na ring wróci były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek (53-6, 31 KO), który po raz drugi w karierze może skrzyżować rękawice z Przemysławem Saletą (44-8, 22 KO). "Góral" potwierdził, że jest taka możliwość podczas rozmowy w magazynie "Koloseum" w Polsacie Sport.

- To nie zależy ode mnie. To wszystko zależy od prezesa Polsatu. Ostatnio prezes był w Stanach Zjednoczonych, powiedział mi, że muszę wrócić i wracam. Powiedziałem żonie, że wracam na trzy walki, to tylko pogroziła mi palcem - stwierdził Adamek.

[więcej]
Boks: Kadra w Giżycku
16 grudzień 2020 (11:33), komentarze (0)
Miło nam poinformować, ze aktualnie na zgrupowaniu Kadry Polski juniorów w Giżycku pod okiem Dariusz Kochanowski przebywa aż TRZECH naszych czołowych juniorów. Aktualny v-ce Mistrz Polski Konrad Trojok, brązowy medalista Pucharu Polski Kamil Kopyto oraz powracający po kontuzji Kewin Gibas.Powodzenia Panowie i owocnych treningów! [więcej]
Mistrz z mistrzem, czyli program 1. wiosennej kolejki LO
14 grudzień 2020 (10:53), komentarze (0)
Poznaliśmy program pierwszej wiosennej kolejki grupy mistrzowskiej Ligi Okręgowej Skoczowsko-Żywieckiej. Zapowiada się ona arcyciekawie. - Uznaliśmy, że rozplanowanie pierwszej kolejki według pozycji w tabeli po rundzie jesiennej to ciekawe rozwiązanie. Dzięki temu już na początku zobaczymy starcie mistrzów obu grup. Następne kolejki będą już rozstawione automatycznie - mówi nam Dariusz Mrowiec, prezes Podokręgu Piłki Nożnej Żywiec, który w tym roku jest organem prowadzącym "okręgówkę".

- Tak łatwo nie można zaplanować natomiast grupy spadkowej. Musimy czekać na odgórne decyzje w śląskim związku. Mam jednak nadzieję, że cały terminarz uda się przedstawić w tym roku - dodał.

27.03.2021 r. (sobota)
Beskid Skoczów - Góral Żywiec
Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców
Błyskawica Drogomyśl - Soła Rajcza
Podhalanka Milówka - WSS Wisła w Wiśle
[więcej]
Kalendarze 2021 r
14 grudzień 2020 (10:48), komentarze (0)
Za nami udana zbiórka mikołajkowa dla niepełnosprawnych dzieciaków, nadszedł więc czas na rozpoczęcie sprzedaży kalendarzy na 2021 rok. Cena kalendarza to 30zł. Tak jak wcześniej informowaliśmy całkowity zysk za udostępnienie miejsca reklamowego oraz sprzedaży kalendarzy będzie przeznaczony na zakup artykułów spożywczych oraz pierwszej potrzeby dla rodzin potrzebujących!

Na ten moment mamy do ogarnięcia 25 rodzin z Żywca! Większość to paczki spożywcze, a oprócz tego trzeba kupić m.in. opał.
Sprawa jest prosta – mamy tydzień na to, aby sprzedać wszystkie kalendarze! Od jutra będziecie mogli je kupić na parkingu obok Karczmy przy rondzie oraz u wiadomych osób. Pan obsługujący parking będzie na Was czekać w godzinach od 9:00 do 16:00. Przekazujcie informację swoim znajomym żeby ta informacja dotarła do jak największej ilości osób. Cel jest szczytny, a zakończona akcja #GoraleDlaDzieciakow pokazała, że z mobilizacją do działania nie ma u nas problemu.

[więcej]
Sparingi
14 grudzień 2020 (10:41), komentarze (0)
Górale swój pierwszy test-mecz rozegrają już 23 stycznia, gdy zmierzą się z LKS-em Czaniec. Łącznie Góral przed inauguracją rundy wiosennej ma stoczyć 9 sparingowych pojedynków.

Harmonogram sparingów Górala Żywiec:

23 stycznia - LKS Czaniec
30 stycznia - LKS Bestwina
6 lutego - MKS Lędziny
13 lutego - Zapora Wapienica
20 lutego - KS Bestwinka
27 lutego - KS Chełmek
6 marca - Skawa Wadowice
13 marca - wolny termin
20 marca - Wisła Strumień
[więcej]

Strony: 1 2 3 4 ... 117


 

 

TABELA

1 38 Góral Żywiec
36 Koszarawa Żywiec
3 31 Soła Rajcza
4 29 Podhalanka Milówka
5 27 Bory Pietrzykowice
6 20 Skałka Żabnica
więcej...

OSTATNI MECZ / Sparing

 

3 0

 

NAJBLIŻSZY MECZ / Sparing

Sparing

Sobota 27.02.2021 r.

Godzina: ?

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka