SIATKÓWKA
KONTAKT

Pewna wygrana
10 sierpień 2019 (21:11), komentarze (0)
Na inaugurację nowego sezonu przed własna publicznością "Trójkolorowi" pewnie pokonali beniaminka z Milówki 1-0. Za tydzień czeka nas mecz z Olimpią Goleszów.

Góral 1956 Żywiec - Podhalanka Milówka 1-0 (1-0)

40 min - Wojtyla

Góral:Pawlus - Kosiec (46' M.Gołuch), Biegun, Knapek, Noga, Radwaniak (88' Talik), Kozieł, Gowin, Wojtyła (86' Kurek), Semik (74' Marszałek), Szymoński

Trener: Sebastian Klimek
[więcej]
Nowe wlepki
09 sierpień 2019 (11:41), komentarze (0)
Na jutrzejszym meczu Górala Żywiec z Podhalanką Milówka będziecie mieli możliwość kupna nowych wlepek. Pakiet zawiera 50 wlep(10 nowych wzorów). Cena 10zł.

Początek meczu na stadionie Górala o godzinie 17:00.
[więcej]
Górali klęska z Piastem
03 sierpień 2019 (21:54), komentarze (0)
Beniaminek rozgrywek - 1909 Piast Cieszyn, podejmował w ramach I kolejki Ligi Okręgowej, czołowy zespół rozgrywek - Żywieckiego Górala. Faworyta meczu należało upatrywać w zespole gości, tymczasem to gospodarze pewnie pokonali renomowanego rywala.

W pierwszej połowie przez dłuższą jej część obie drużyny nie były w stanie otworzyć wyniku spotkania, dopiero w samej końcówce Pawlusa zdołał pokonać uderzeniem z woleja Jarosław Bujok. Na kolejne trafienia czekano do początku drugiej odsłony.

[więcej]
Góral z roszadami. Celem mistrzostwo?
02 sierpień 2019 (11:33), komentarze (0)
Do całkiem sporych zmian kadrowych doszło tego lata w Góralu, którego w zgodnej opinii zalicza się do grona faworytów „okręgówki” skoczowsko-żywieckiej.

Najbardziej znaczącym ubytkiem wydają się przenosiny lidera środka pola Marcina Osmałka do Orła Łękawica. Z przyczyn zdrowotnych karierę zakończył natomiast inny z zawodników ofensywnych Michał Gołuch. Również podstawowy bramkarz Tomasz Kupczak z Żywca wyjechał, zamieniając go na III-ligową Foto-Higienę Gać. Z kolei Hugo Nejfeld przywdziewać będzie barwy GKS-u Radziechowy-Wieprz. Po stronie piłkarzy, którzy nie będą w nowym sezonie grać w Góralu znaleźć się może również Łukasz Widuch. Obrońca testuje obecnie swą przydatność pod kątem gry na szczeblu IV ligi.

[więcej]
II runda Pucharu Polski Żywiec
01 sierpień 2019 (14:31), komentarze (0)
W siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej Żywiec dokonano losowania II rundy Pucharu Polski na szczeblu tego podokręgu.

LKS Pewel Ślemieńska - wolny los

Terminy spotkań zespołów występujących w lidze okręgowej, zostaną ustalone w najbliższym terminie.
[więcej]
Wyjazd do Cieszyna
28 lipiec 2019 (23:03), komentarze (0)
Najwyższy czas wrócić na wyjazdowy szlak po przerwie między sezonami. Rozgrywki nowego sezonu rozpoczynamy 3 sierpnia wyjazdem do Cieszyna, gdzie ostatni raz mieliśmy okazję wizytować sektor gości we wrześniu 2008 roku!

28 lipiec 2019 (23:00), komentarze (0)
Młodzi Górale rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu, który nadchodzi wielkimi krokami !!! Zapraszamy wszystkich chętnych na trening do rocznika 2001 i młodsi A jak trenujemy:
- poniedziałek godzina 19 00
- piątek godzina 19 00
Oczywiście na stadionie Górala. Jeszcze raz gorąco zapraszamy!!!
[więcej]
Puchar Polski: Górali demolka w Przyborowie
28 lipiec 2019 (22:54), komentarze (0)
Zdecydowanym faworytem spotkania w Przyborowie byli występujący na co dzień w Lidze Okręgowej zawodnicy Górala Żywiec, mało kto jednak przypuszczał że zespół ten zaaplikuje miejscowemu TS, aż 15 bramek.

Goście rozpoczęli strzelanie już w 10 minucie za sprawą Macieja Wojtyły, przed przerwą piłka lądowała w bramce gospodarzy jeszcze dwukrotnie, co nie zwiastowało zbyt wysokiego wyniku. W drugiej odsłonie goście jednak zdołali się mocno rozstrzelać, zdobywając kolejne 12 bramek.

Królem polowania został Maciej Wojtyła - autor sześciu trafień, po trzy bramki na swoje konta zapisali Marcin Radwaniak i Robert Marszałek, a po jednej bramce strzelali Norbert Piątek, Bartłomiej Gruszecki i Marcin Kosiec. Gospodarze zdołali odpowiedzieć bramką honorową z rzutu karnego, uzyskaną w 63 minucie przez Jacka Niewdanę.

[więcej]
Skuteczność tylko jednostronna
28 lipiec 2019 (22:34), komentarze (0)
Pod znakiem przewagi drużyny z Bestwiny upłynął jej sparing z Góralem na boisku w Żywcu.
Bestwinianie swą wyższość udowodnić zdołali w premierowych 45. minutach gry. Wynik korzystając z podania Mateusza Droździka otworzył Artur Sawicki. Jako następny do siatki miejscowych trafił sam Droździk, który pomścił faulowanego w obrębie „16” Dawida Gleindka. Kolejna ofensywna próba LKS-u przyniosła bramkę Szymona Święsa, ponownie w roli asystenta wystąpił brylujący Droździk. Doskonały fragment meczu ekipy z Bestwiny został zmącony dopiero rzutem karnym rywala, zamienionym na gola przez Maksymiliana Gowina.