LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Zgodność ligowych rywali
21 lipiec 2019 (17:09), komentarze (0)
Dwóch ligowych rywali spotkało się dziś w Rajczy na spotkaniu w ramach przygotowań do nowego sezonu. Miejscowa Soła podejmowała przeciwnika z Żywca.

Spotkanie, jak można było się spodziewać, było wyrównane, a końcowy rezultat jak najbardziej sprawiedliwy. - Pierwsza połowa to przewaga Górala, który do przerwy prowadził 2:1. Po zmianie stron to my przejęliśmy inicjatywę i graliśmy lepiej w piłkę. Mecz stał na wysokim poziomie, obie drużyny grały ofensywnie. Remis wydaje się więc sprawiedliwy - podsumował Tomasz Fijak, szkoleniowiec gospodarzy.

[więcej]
I Runda Pucharu Polski Żywiec
21 lipiec 2019 (16:30), komentarze (0)
Podczas przedsezonowej odprawy podokręgu piłki nożnej w Żywcu, odbyło się losowanie I rundy rozgrywek Pucharu Polski, prowadzonego przez ten podokręg.

W wyniku przeprowadzonego losowania, wyłoniono spośród 26 uczestniczących zespołów następujące pary spotkań, które to zostaną rozegrane w weekend 27/28 lipca br.

I runda:
Magura Bystra - GKS Radziechowy-Wieprz
TS Przyborów - Góral Żywiec
Smrek Ślemień - Koszarawa Żywiec
Kolegium Sędziów Żywiec - LKS Juszczyna
[więcej]
Udany pościg
16 lipiec 2019 (20:13), komentarze (0)
Z Beskidem Andrychów pierwszy sparing podczas letnich przygotowań rozegrali zawodnicy żywieckiego Górala.
Piłkarze Macieja Mrowca, który niedawno objął drużynę Beskidu, test-mecz rozpoczęli z wysokiego "C", wszak od szybkiego objęcia prowadzenia po rozklepaniu defensywy Górala. Podopieczni Sebastiana Klimka na tle IV-ligowca prezentowali się jednak solidnie. Jeszcze przed przerwą mieli kilka okazji, aby doprowadzić do wyrównania. - Pierwsze 45. minut było wyrównane. Beskid co prawda dłużej utrzymywał się przy piłce, ale też takie było nasze założenie żeby grać niżej - mówi nam Klimek. Żywczanie zdominować się rywalowi dali na wstępie drugiej połowy, czego pokłosiem była druga stracona bramka. - Wraz z upływem minut wyglądało to jednak coraz lepiej - dodał trener zespołu z Żywca.

[więcej]
Reagowanie na ubytki. Potencjał nie ucierpi
16 lipiec 2019 (20:09), komentarze (0)
- Wobec odejść z zespołu musimy odpowiednio zareagować na rynku transferowym i pozyskać 4-5 zawodników - mówi nam Michał Mikś, przedstawiciel zarządu Górala Żywiec.
W środę, w gronie 27-osobowym na pierwszych zajęciach spotkali się zawodnicy Górala. - Trening miał charakter wprowadzający, który zakończyliśmy grą wewnętrzną 11 vs 11 - zdradził Sebastian Klimek, szkoleniowiec ekipy z Żywca. - Pojawiło się liczne grono zawodników testowanych, którym będziemy przyglądać się przez najbliższe 2 tygodnie - dodał.

[więcej]
Bogusław Walica: Liga może być ciekawa, a kibiców to przyciąga
10 lipiec 2019 (10:55), komentarze (0)
Czy „okręgówka” skoczowsko-żywiecka w sezonie 2019/2020 rozczaruje poziomem? Dlaczego termin inauguracji rozgrywek wyznaczono tak wcześnie? Czy doczekamy się reformy również na poziomie IV-ligowym? To część z pytań skierowanych pod adresem Bogusława Walicy, prezesa podokręgu Skoczów i członka zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

SportoweBeskidy.pl: Podokręg Skoczów funkcjonuje już od 40 lat. Jesteśmy po ubiegłorocznych obchodach jubileuszowych i pora najwyższa, aby się usamodzielnić – takie słowa wypowiedział pan nieco ponad rok temu. Samodzielność się sprawdza?
[więcej]
Sportowy Żywiec
10 lipiec 2019 (07:45), komentarze (0)
W dniu 08.07.2019r. przedstawiciele naszego klubu uczestniczyli w debacie na temat sportu w mieście Żywcu. Pomiędzy wieloma poruszanymi tematami przewinął się również temat uzyskiwania punktów dla miasta Żywca w ogólnopolskiej punktacji sportu młodzieżowego. W poniższym linku można się zapoznać z całościową klasyfikacją klubów z wszystkich dyscyplin.

Nasz klub głównie dzięki sukcesom bokserów i ciężarowców jest drugim w kolejności dostarczycielem punktów dla Żywca w tej klasyfikacji. Podium przedstawia się następująco.

LKS Łucznik Żywiec 253,50 pkt
Góral Żywiec 50,00 pkt (Boks 30 pkt, Ciężary 20 pkt)
BLKS Żywiec 40,33 pkt.
Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom osiąganych wyników.

http://www.sport-mlodziezowy.pl/im…/23_2018/klub20181228.pdf [więcej]
Sparingi
05 lipiec 2019 (07:28), komentarze (0)
Dziesiątego lipca powrócą do treningów zawodnicy Górala Żywiec, szkoleniowiec ósmej drużyny poprzedniego sezonu, zaplanował rozegranie trzech sparingów.

13.07 Góral Żywiec - Beskid Andrychów
20.07 Soła Rajcza - Góral Żywiec
27.07 Góral Żywiec - LKS Bestwina

[więcej]
Góral Żywiec kończy sezon na 8 miejscu
26 czerwiec 2019 (07:20), komentarze (0)
Ostatecznie Góral zajął 8 miejsce zdobywając 50 punktów. W tym sezonie drużyna wygrała 14 spotkań, w 8 podzieliła się punktami i 12 razy schodziła z boiska przegrana. Statystyki bramkowe wyglądają następująco: 47 zdobytych bramek i 37 straconych.

34 mecze
50 punktów
14 zwycięstw
8 remisów
12 porażek
47 bramek strzelonych 37 bramek straconych
Statystyki dom
8 zwycięstw
3 remisy
6 porażek
Bramki 27-15

Statystyki wyjazd

6 zwycięstw
5 remisów
6 porażek

Bramki 22-22 [więcej]
XXVIII Memoriał Czesława Białasa
24 czerwiec 2019 (07:19), komentarze (0)
Wczoraj w Szopienicach odbył się XXVIII memoriał Czesława Białasa połączony z drugą rundą Śląskiej Ligi Juniorów. Po raz kolejny zawodnicy Górala Żywiec - Podnoszenie Ciężarów zostali wysoko sklasyfikowani. Najlepiej z zawodników spisał się Konrad Staniak, który w zawodach wywalczył drugie miejsce z wynikiem 216,6 pkt Na trzeciej pozycji z wynikiem 180,2 uplasował się Bartłomiej Ścieszka. [więcej]

Strony: 1 2 3 4 5 ... 106


 

 

TABELA

1 9 Orzeł Łękawica
9 Soła Rajcza
3 9 Piast Cieszyn
4 9 Błyskawica Drogomyœl
5 8 Tempo Puńców
6 7 Koszarawa Żywiec
więcej...

OSTATNI MECZ

 

2 3

 

NAJBLIŻSZY MECZ

LIGA OKRĘGOWA

Sobota 31.08.2019r.

Godzina 17:00

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka