Góral 1956 Żywiec - Walcownia Czechowice 0-3 (0-3)

Szczegóły wkrótce [więcej]
Remis z Pasjonatem
16 maj 2018 (20:14), komentarze (0)
Całkiem niedawno zespoły te mierzyły się w zaległym meczu jesiennej części rozgrywek. Wówczas lepsi okazali się gracze Artura Bierońskiego. W sobotnie popołudnie drużyna Górala Żywiec, pomimo prowadzenia dwoma bramkami, nie zdołała utrzymać korzystnego wyniku do końca spotkania.

Góral 1956 Żywiec - Pasjonat Dankowice 2-2 (2-0)

35' - M. Gowin
40' - K. Piórecki

Góral:Kupczak Tomasz, Shliakhovyi Kostiantyn, Knapek Jakub, Widuch Mateusz, Widuch Łukasz Wojtyła, Maciej (80' Kosiec Marcin )Gowin Maksymilian,Gołuch Michał, (46' Klimek Sebastian )Radwaniak Marcin (46' Semik Patryk )Gołuch Marek (77' Osmałek Marcin )Piórecki Kacper (46' Kłyszyński Patryk )

[więcej]
W sobotę z Pasjonatem
11 maj 2018 (12:21), komentarze (0)
W sobotę 12.05.2018r. odbędzie się spotkanie Górala Żywiec z drużyną LKS Pasjonat Dankowice. Początek meczu o godzinie 17:00 na stadionie Górala!

Przerwali passę Wiślan
07 maj 2018 (14:51), komentarze (0)
Po czterech wygranych z rzędu zespół WSS-u Wisła, w spotkaniu z Góralem, miał ochotę na kolejny komplet oczek. Gospodarze zaczęli od bramki Ruckiego, goście w końcówce spotkania zdołali jednak niespodziewanie, po bramkach Radwaniaka i Pióreckiego, zainkasować komplet punktów i przerwać świetną passę drużyny z Wisły.

WSS Wisła - Góral 1956 Żywiec 1-2 (1-0)

1-0 44'
1-1 75' Radwaniak
1-2 80' Piórecki

Góral:Michalski – Ł.Widuch, M.Widuch, Knapek, K.Shliakhovyj, Gowin, Mic.Gołuch (65' Radwaniak), Gazurek (82' Kosiec), Wojtyła (65' Piórecki), Mar.Gołuch, Semik (60' Kłyszyński)

[więcej]
Wygrana w koncówce
04 maj 2018 (22:19), komentarze (0)
Skazywana na pożarcie drużyna Skałki Żabnica napsuła sporo krwi wyżej notowanemu Góralowi Żywiec. Do przerwy lepsi o jedną bramką byli goście, gospodarze zdołali w końcówce spotkania przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, za sprawą bramki Patryka Kłyszyńskiego.

Góral Żywiec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica 2-1(0-1)

Góral:M.Michalski - Ł.Widuch (90' Kosiec), Knapek, Klimek, K.Shliakhovyi, Wojtyła (61' Kłyszyński), Gowin, Gazurek, Osmałek (90' Michał Gołuch), Marek Gołuch (61' Radwaniak), Piórecki (46' Semik)

[więcej]
Zbiórka dla Alanka
04 maj 2018 (22:02), komentarze (0)
W sobotę 5 maja, podczas spotkania IV Ligi Śląskiej Beskidu Skoczów z Polonią Bytom odbędzie się pierwsza, z dwóch zaplanowanych zbiórek, na szczytny cel jakim jest uratowanie od amputacji małego Alanka.

[więcej]
Zatrzymali Górali
29 kwiecień 2018 (22:48), komentarze (0)
W pierwszej połowie spotkania w Drogomyślu wiele się nie działo, na bramki kibice musieli czekać do drugiej odsłony, w której to gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Błyskawica Drogomyśl - Góral 1956 Żywiec 2-1 (0-0)

1:0 50'
1-1 58' M.Osmałek
2:1 83'

Góral:Kupczak – K.Shliakhovyj, Klimek, Biegun, Ł.Widuch, Wojtyła (67' Mic.Gołuch), Osmałek, Gazurek, Gowin (60' Knapek), Radwaniak (55' Mar.Gołuch), Piórecki

[więcej]
Sekcja Bokserska: Gołuch vs.Dąbrowski
26 kwiecień 2018 (13:19), komentarze (0)
12 Maja Tomasz Gołuch stoczy kolejna walka z Konradem Dąbrowskim na gali KNOCKOUT BOXING NIGHT 1 w Wałczu. Walką wieczoru będzie Krzysztof Głowacki vs Santanderem Silgad. Całą galę będzie transmitować TVP Sport. Powodzenia Góralu !!!

25 walk w Amfiteatrze!
26 kwiecień 2018 (08:03), komentarze (0)
W dniu 5 maja o godz. 13:30 w Żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem odbędzie się Międzynarodowy Turniej Bokserski o "Ciupagę Góralską" na który serdecznie zapraszamy.

Poniżej Lista Walk: „Ciupaga Góralska” 05.05.2018 r.