LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

1 Marca
02 marzec 2021 (18:17), komentarze (0)
Jak co roku 1 marca pod pomnikiem przy Miejskim Centrum Kultury wspólnie z Stowarzyszenie Dzieci Serc oddaliśmy hołd Żołnierzom Wyklętym. Niech pamięć o niezłomnej postawie patriotycznej oraz przelanej krwi w obronie Ojczyzny trwa wiecznie. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM! [więcej]
Boks: Turniej w Branderburgii
02 marzec 2021 (18:15), komentarze (0)
Kewin Gibas rozpoczyna dziś turniej w Branderburgii. O 16:00 w serii popołudniowej stoczy walkę z kolegą z Kadry Polski Mateuszem Urbanem, z którym rywalizuje o miejsce w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. Trzymamy kciuki i połamania rąk. [więcej]
Boks: Cenne doświadczenie Proksy
01 marzec 2021 (17:55), komentarze (0)
Artur Proksa przegrywa w Warszawie z Kirillem Globenko po kapitalnej walce. Przez wielu obserwatorów uznana za najlepszą walkę turnieju. Ta walka i porażka daje więcej doświadczenia niż kilkadziesiąt zwycięstw. Wyciągamy wnioski i do przodu! Brawo za postawę dla obu pięściarzy. [więcej]
Boks: Pierwsza kolejka ligi juniorów za nami...
27 luty 2021 (20:46), komentarze (0)
Pierwsza kolejka ligi juniorów za nami... Nie był to najlepszy, ale też nie najgorszy występ naszych zawodników. Startowaliśmy w liczbie 7 zawodników. Swoje sparingi stoczyli nasi najmłodsi zawodnicy i trzeba uczciwie przyznać, że najlepsza walkę wśród wszystkich zrobił Stefan "STANLEY" Szatanik.

Świetnie wykonywał polecenia taktyczne i przepracował idealnie ten czas z dwoma kolegami z innych klubów. Max choć miał inicjatywę w swoim pojedynku i częściej trafiał to technicznie kompletnie nie wyszedł mu start. Z pewnością za bardzo chciał i to spowodowało brak pełnej kontroli nad rywalem. Kolejna pochwała dla Oktawiana Knapka, który widać nabiera pewności siebie z każdym startem i dzisiaj wyglądał dobrze...

[więcej]
Kozieł: Gdyby nie praca, zostałbym w Góralu
24 luty 2021 (22:44), komentarze (0)
- Na transfer do Sopotni zdecydowałem się głównie dlatego, że znam tutaj wielu zawodników. Wujek jest trenerem, a kuzyn gra - mówi nam Kamil Kozieł, były już gracz Górala Żywiec.

Jednym z wyróżniających się zawodników w rundzie jesiennej w szeregach Górala był Kamil Kozieł. 27-letni pomocnik co prawda strzelił raptem 2 gole, ale odnotował sporo asyst - zwłaszcza po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry. Wiosną w barwach żywieckiej drużyny już go nie zobaczymy. Kozieł udał się bowiem na półroczne wypożyczenie do LKS Sopotnia.

[więcej]
Sparing z Bestwinką
22 luty 2021 (21:01), komentarze (0)
Góral Żywiec - KS Bestwinka 3-0 (1-0)

Gole:
0:1 Półka
0:2 Biegun
0:3 Syc

Góral: Pawlus - Gowin, Biegun, Knapek, Pieterwas, Marian, Zoń, Studencki, Półka, Szymoński, Semik oraz Syc, Berek

Trener: Bartosz Woźniak [więcej]
Boks: Kamil ponownie w Kadrze
22 luty 2021 (20:56), komentarze (0)
Kamil Kopyto z kolejnym powołaniem do reprezentacji tym razem na zgrupowanie w Szczecinie. Konrad Trojok w grupie rezerwowej. Obecnie po drobnym zabiegu szykuje się do Mistrzostw Śląska. Gratulacje Panowie [więcej]
Boks: Kewin na zgrupowaniu w Zakopanem
16 luty 2021 (09:54), komentarze (0)
Do 23 lutego potrwa zgrupowanie młodzieżowej kadry narodowej w Zakopanem. W zgrupowanie bierze udział nasz zawodnik 19 letni Kewin Gibas. Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu kariera Kewina stała pod znakiem zapytania - Kewin nabawił się groźnej kontuzji barku w grudniu 2019 roku podczas turnieju w Krakowie. Po rehabilitacji wrócił do pełnej aktywności na początku grudnia.

-13 grudnia zostałem powołany do kadry Polski juniorów na zgrupowanie w Giżycku, gdzie stoczyłem pierwszy sparing po długiej przerwie. Potem od 11 do 28 stycznia przebywałem na zgrupowaniu młodzieżowej kadry Polski w Cetniewie. Teraz przyszedł czas na kolejne zgrupowanie w Zakopanem. Mam nadzieje, że po powrocie do treningów forma będzie już tylko ciągle wzrastać i ominą mnie wszelkie kontuzje. [więcej]
Boks: Kopyto na zgrupowaniu kadry
14 luty 2021 (14:35), komentarze (0)
Kamil Kopyto przebywa na zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorów i pod okiem trenera Dariusz Kochanowski szlifuje swoją formę. Gratulacje i powodzenia. [więcej]
#FiveBallChallenge
03 luty 2021 (08:51), komentarze (0)
Zachęcamy do wpłat na poniższą zbiórkę. Kwota do zebrania jest bardzo wysoka, więc każda wpłacona złotówka będzie miała bardzo duże znaczenie!

https://www.siepomaga.pl/filip-sma

Dodatkowo prowadzony jest #FiveBallChallenge. Poniżej szczegóły, które otrzymaliśmy od organizatora wyzwania:
Zapraszam do wzięcia udziału w:
✅ jedynym,
✅ niepowtarzalnym,
✅ oryginalnym
wyzwaniu #FiveBallChallenge

Ćwiczymy dla małego kibica piłkarskiego Filipa Cholewy z Jankowic chorego na rdzeniowy zanik mięśni - SMA typu 1, który potrzebuje ponad 9mln zł na terapię genową, która zatrzyma jego chorobę.

[więcej]

Strony: 1 2 3 4 5 ... 119


 

 

TABELA

1 6 Błyskawica
6 Soła Rajcza
3 6 Podhalanka
4 4 Góral Żywiec
5 3 Beskid Skoczów
6 3 Tempo Puńców
więcej...

OSTATNI MECZ

 

1 1

 

NAJBLIŻSZY MECZ / 3.kolejka

Liga okręgowa

Sobota 08.05.2021r.

Godzina: 15:00

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka