Inauguracja rozgrywek IV ligi
15 sierpień 2021 (09:33), komentarze (0)
Góral 1956 Żywiec - Walcownia Czechowice-Dziedzice 0:1(0:1)

0:1 Mizia 34min.

Góral: Pawlus – Gowin, Biegun, Knapek, Zoń(Węglarz 67min.), Nejfeld, Pieterwas(Stasica 55min.), Kantyka(Marian 46min.), Kubieniec, Janik, Szymoński(Tatarczyk 80min.)

Inauguracja rozgrywek IV ligi za nami. Niestety mecz zakończył się porażką Górali, po stracie bramki w 34 minucie. Można śmiało powiedzieć, że pierwsza połowa całkowicie nie wyszła zawodnikom Górala. Po zmianie stron nasza gra wyglądała dużo lepiej oraz pojawiły się sytuacje, dzięki którym mogliśmy doprowadzić do remisu, ale wpaść do siatki gości nie chciało. Przed nami kolejny mecz, oby tym razem wygrany. Naprzód Górale!

FOTOGALERIA
Program III rundy Pucharu Polski
11 sierpień 2021 (19:15), komentarze (0)
Maksymilian Cisiec - Magura Bystra / Góral Żywiec

LKS Leśna - Orzeł Łękawica

Orzeł II Łękawica - Beskid Gilowice / Skałka Żabnica

Żywiecka APN - GKS Radziechowy-Wieprz

Spotkania odbędą się 1 września.
Trener Górala: Transfery na miarę naszych możliwości
09 sierpień 2021 (19:00), komentarze (0)
Wzmocnienie rywalizacji o miejsce w składzie żywieckiego beniaminka IV ligi śląskiej ma stać się faktem wobec dokonanych dotąd posiłków kadrowych.

– Przed nami dużo pracy pod względem taktycznym i motorycznym. Na to chciałbym przede wszystkim zwrócić uwagę, bo potrzebujemy trochę czasu. Nie jest łatwo, gdy kończy się ligę niemalże w połowie lipca i znajduje się na zupełnie innym etapie w stosunku do innych zespołów – rozpoczyna Bartosz Woźniak, szkoleniowiec Górala, na różnych płaszczyznach sposobiącego się do IV-ligowej rywalizacji.

[więcej]
Zapowiedź 1 kolejka IV liga Śląska Gr.2
09 sierpień 2021 (18:51), komentarze (0)
Jubileusz 65-lecia Górala Żywiec
05 sierpień 2021 (16:54), komentarze (0)
Jubileusz 65-lecia Górala Żywiec niestety już za nami… Nadszedł czas na krótkie podsumowanie tego co wydarzyło się w sobotę na stadionie Górala. Zachęcamy Was do przeczytania całej treści!

W sobotę podziękowaliśmy Panu Edwardowi Tomaszkowi za wszystkiego lata pracy oraz tworzenie historii Górala Żywiec. Pan Edward Tomaszek w Góralu był trenerem od 1980 roku! Dodatkowo za 30 lat pracy w naszym klubie podziękowania otrzymał masażysta Wojciech Ciurla. W barwach Polonii Bytom swój ostatni mecz rozegrał Marcin Lachowski, który pojawił się po zejściu z boiska w młynie.

[więcej]
NABÓR UZUPELNIAJACY!!!
05 sierpień 2021 (16:48), komentarze (0)
Serdecznie zapraszamy zawodników z roczników 2003-2006 do dołączenia do Naszej drużyny juniorów występującej w II LIDZE JUNIORÓW STARSZYCH.
Treningi w każdy poniedziałek o 19:00 oraz czwartek o 19:00 na stadionie przy ul. Tetmajera 50.

21 lipiec 2021 (23:33), komentarze (0)
W związku z ograniczoną pulą biletów oraz aby w dniu meczu nie było dużych kolejek przy kasie biletowej, już jutro startujemy ze sprzedażą biletów na spotkanie z Polonią Bytom!

Wejściówki będą w sprzedaży w cenie 10zł. Będziecie mogli je kupić od jutra(od około 12:30) na parkingu obok karczmy przy rondzie.
Kupują wszyscy bez wyjątku. Nie będzie możliwości wejścia na stadion bez biletu. Za darmo wejdą jedynie dzieci do 12 roku życia.

18 lipiec 2021 (22:07), komentarze (0)
Jak już zapewne każdy wie 31 lipca 2021 roku odbędzie się Wielki Mecz z drużyną Polonii Bytom!
To wydarzenie jest wielkie jeszcze z jednego powodu. W tym dniu zbierać będziemy środki finansowe na pomoc dla Weroniki Drobisz Bazarek - Szansa Weroniki na normalne życie!

Podczas poprzedniej zbiórki charytatywnej, która była przeprowadzona na stadionie Górala, zebraliśmy ponad 13 000 zł. Mamy nadzieję, że w trakcie jubileuszu 65 lecia przebijemy tę kwotę!
Wolontariuszki z puszkami będą widoczne na naszym stadionie w czerwonych koszulkach!

Strony: 1 2 3 4 5 ... 127