LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Podokręg Żywiec chce wprowadzić podział ligi na grupy
30 marzec 2020 (20:10), komentarze (0)
Stało się. Podokręg Piłki Nożnej Żywiec jako pierwszy w naszym regionie wysłał oficjalne pismo do klubów z propozycją podzielenia ligowej tabeli na dwie grupy. - To jedyny możliwy sposób na dokończenie tego sezonu - mówi nam prezes podokręgu.

Odkąd koronawirus sparaliżował profesjonalne i lokalne rozgrywki osoby związane ze sportem zastanawiają się, czy dokończenie tego sezonu jest w ogóle możliwe. Czas ucieka, epidemia się rozwija, a szanse na rozegranie pełnej rundy wiosennej z każdym dniem maleją. Dlatego w środowisku piłkarskim zaczęły pojawiać się sugestie, aby podzielić ligowe tabele na dwie grupy: mistrzowską oraz spadkową. To istotnie zmniejszyłoby ilość meczów, co pozwoliłoby wystartować z rozgrywkami nawet w końcówce maja. Do tej pory były to jednak tylko luźne sugestie. Aż do dziś.

[więcej]
Górale dla Ratowników
30 marzec 2020 (20:04), komentarze (0)
Na wstępie chcieliśmy podziękować za Wasze zaangażowanie w rozpowszechnianiu naszej zbiórki oraz za każdą wpłatę! Na dzień dzisiejszy mamy 7️3% realizacji naszego założonego celu! Co przed nami? Ruszamy jeszcze mocniej z wpłatami oraz udostępnianiem.

https://zrzutka.pl/z/goraledlaratownikow

Dzisiaj złożyliśmy zamówienie na:
✅Maski FFP2 - 50szt.
✅Maski wielokrotnego użytku 3m - 10szt.
✅Filtry do masek 3m - 100 opakowań
✅Płyn do dezynfekcji - 24 kanistry 5 litrowe
✅Maski materiałowe(zamówione przed startem zbiórki)

Dlaczego o tym piszemy? Ano dlatego, że wartość tego zamówienia to 1️000 zł. Tym bardziej musimy jeszcze bardziej zmobilizować się z dokończeniem zbiórki.

✅Do tej pory zebraliśmy 7️356 zł.

❎Brakuje nam jeszcze 2644 zł.

Pamiętajcie, każda, nawet najmniejsza kwota się liczy!

#GoraleDlaRatownikow
#ZostanWdomu
[więcej]
Wzmocnienia
24 marzec 2020 (11:14), komentarze (0)
Z istotnym wzmocnieniem do rundy wiosennej (jeśli ta w ogóle się odbędzie) przystąpi zespół Górala. Mowa tu o przyjściu Macieja Łąckiego, który ostatnio występował w GKS-ie Radziechowy-Wieprz. Rywalizację w defensywie wzmocnił natomiast Damian Berek. - Zimą nie jest łatwo kogoś pozyskać. Kadrę mamy wąską, dobrze byłoby ją jeszcze poszerzyć - podkreślał ostatnio szkoleniowiec Bartosz Woźniak. Po stronie strat odnotować należy powracającego do Soły Żywiec Roberta Marszałka. [więcej]
Dłuższa przerwa
24 marzec 2020 (11:09), komentarze (0)
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, iż w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostały odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. – Sami nic nie wymyślimy. Będziemy działać na mocy uchwał z wyższych szczebli. Hierarchia musi być zachowana, dlatego nie zastanawialiśmy się, przynajmniej na razie, jak będą wyglądać rozgrywki w naszym regionie – deklaruje prezes Podokręgu Bielsko-Biała Roman Kubieniec.

[więcej]
Pożegnalna walka Tomasza Adamka odbędzie się w Bielsku-Białej
24 marzec 2020 (10:50), komentarze (0)
Pożegnalna walka boksera z Gilowic koło Żywca, Tomasza Adamka, odbędzie się w lipcu w Bielsku-Białej. Znany jest również przeciwnik boksera.
Rywalem pięściarza będzie według planów Przemysław Saleta, a sam pojedynek będzie mieć jedynie charakter pokazowy. Walka, która ma odbyć się 11 lipca, będzie pożegnaniem boksera z polskimi kibicami.

Przypomnijmy, że "Góral" już raz stoczył pojedynek z Saletą - we wrześniu 2015 roku. Saleta poddał się wtedy w piątej rundzie z powodu kontuzji barku.

[więcej]
Ciężary: Pierwsza runda Śląskiej Ligi Juniorów
02 marzec 2020 (22:39), komentarze (0)
Dzisiaj w Szopienicach odbyła się pierwsza runda Śląskiej Ligi Juniorów. Na pomoście w Katowickiej hali zaprezentowało się czworo naszych zawodników. Bartosz Straszok, Bartłomiej Ścieszka oraz dwaj debiutanci - trzynastoletni Bartosz Magiera oraz jego rówieśnik Szymon Sanetra.

Najlepiej spisał się BARTOSZ STRASZOK który w dwuboju uzyskał wynik 99 kg.

Bartłomiej Ścieszka 95 kg
Szymon Sanetra 67 kg
Bartosz Magiera 63 kg

Łącznie uzyskaliśmy 890,5 pkt co dało nam 5 miejsce w tabeli z niewielką stratą do czołówki.
[więcej]
Boks: Proksa wygrywa w Stalowej Woli
17 luty 2020 (20:35), komentarze (0)
W minioną sobotę na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbył się pierwszy memoriał zmarłego w lutym ubiegłego roku Lucjana Treli. W rywalizacji wziął udział Artur Proksa. [więcej]
Dyscyplina i konsekwencja kluczowe
16 luty 2020 (19:07), komentarze (0)
Bezbramkowym remisem zakończył się sparing LKS-u Bestwina z Góralem Żywiec. Do tego spotkania przechodzimy trenerskim dwugłosem.

Sławomir Szymala (LKS Bestwina): Był to wyrównany mecz stojący na dobrym poziomie. Drużyny podeszły do siebie z respektem i grały zachowawczo, ale w pierwszych minutach przeciwnik zdołał wypracować sobie dobrą okazję bramkową. Nie był to otwarty mecz, widać było dyscyplinę i konsekwencję w grze defensywnej. Wydaje mi się, że ilość sytuacji bramkowych stała na podobnym poziomie, ale to Góral miał je dogodniejsze. My w głównej mierze postraszyliśmy za sprawą Wojtka Wilczka i Adriana Miroskiego, który z rzutu wolnego trafił w słupek.

LKS Bestwina - Góral 1956 Żywiec 0-0

Góral:Pawlus - Juraszek, Biegun, Studencki, Sadowski, Knapek, Kozieł, Piątek, Semik, Gowin, testowany zawodnik oraz Noga, Sułowicz, Szymoński

Trener: Bartosz Woźniak

[więcej]
Wygrana z Czarnymi
09 luty 2020 (09:00), komentarze (0)
Po dwóch pierwszy sparingach piłkarze Górala schodzili z placu gry pokonani. Wczoraj w meczu z Czarnymi Jaworze nastąpiło przełamanie. - Sparing należy ocenić pozytywnie - stwierdził na wstępie pomeczowej wypowiedzi Bartosz Woźniak, trener żywieckiej drużyny, która w pierwszej połowie zdołała objąć prowadzenie. Po dośrodkowaniu Kamila Kozieła piłkę do siatki skierował Marek Noga. - Taktycznie prezentowaliśmy się całkiem solidnie. Zespół realizował założenia taktyczne, był zdyscyplinowany. Choć trzeba przyznać, że przeciwnik wysoko zawiesił nam poprzeczkę - komentuje szkoleniowiec Górala, mając na uwadze, że Czarni Jaworze Rafałowi Pawlusowi kilkakrotnie istotnie zdołali zagrozić.

Czarni Jaworze - Góral 1956 Żywiec 0-3 (0-1)

Gole:
1:0 Noga
2:0 Studencki
3:0 testowany zawodnik

Góral:Pawlus - testowany zawodnik, Studencki, Biegun, Noga, Gowin, Kozieł, Łącki, Piątek, Semik, Szymoński oraz Michalski, Sadowski

Trener: Bartosz Woźniak

[więcej]

Strony: 1 2 3 4 5 ... 118


 

 

TABELA

1 37 Orzeł Łękawica
35 Tempo Puńców
3 33 Blyskawica Drogomyœl
4 29 Soła Rajcza
5 26 WSS Wisła
6 22 Podhalanka Milówka
więcej...

OSTATNI MECZ / Sparing

 

1 1

 

NAJBLIŻSZY MECZ

Liga Okręgowa

Sobota ?.03.2020r.

Godzina: ?

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka