LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Przygotowania? Długie i wymagające
14 grudzień 2020 (10:39), komentarze (0)
Bardzo udana była runda jesienna dla zawodników Górala. Żywiecki zespół zajął w grupie B Ligi Okręgowej Skoczowsko-Żywieckiej 1. miejsce. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.
Góral do treningowego reżimu powróci 18 stycznia. Zawodnicy do wiosennej rywalizacji będą się przygotowywać trenując na żywieckim orliku oraz... - Jesteśmy na etapie finalizacji terminu boiska ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach. Chcielibyśmy tam trenować raz w tygodniu. Tak było w tamtym roku i uważam, że te zajęcia dużo nam dały - podkreśla trener Bartosz Woźniak.

[więcej]
Ciężary: Górale na podium
14 grudzień 2020 (10:33), komentarze (0)
W dniu 12.12.20 odbył się XXV Memoriał im. Franciszka Miki w którym startowało 4 naszych zawodników.W kategorii kobiet 3miejsce zajęła Magdalena Górna wynikiem 50kg+65kg co dało łączny wynik w dwuboju 115kg.W kategorii mężczyzn do lat 17 startowali Bartłomiej Ścieszka oraz Bartosz Straszok, którzy zajęli kolejno 2 i 3 miejsce. Natomiast w kategorii seniorów startował Marcin Urban który wynikiem 79kg+108kg (187kg dwubój) zajął 1 miejsce. [więcej]
Boks: Brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików
07 grudzień 2020 (12:57), komentarze (0)
Niestety Kamil Syc przegrywa walkę półfinałową stosunkiem głosów 3:2... Po przegranej 1 rundzie, zdominował i pewnie wygrał starcie 2. W 3 odsłonie miał przewagę i pojedynek był wyrównany tylko w końcówce... Zyskujemy ogromne doświadczenie w postaci 3 walk i zdobywamy brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików. Wielki sukces Kamila i ogromne gratulacje. [więcej]
Boks: Półfinał dla Syca
04 grudzień 2020 (23:00), komentarze (0)
Kamil Syc pewnie wygrywa w ćwierćfinale i melduje się w półfinale!!!! Dzięki czemu mamy już minimum brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików w Sokółce. [więcej]
Boks: Proksa konćzy eliminacje
03 grudzień 2020 (08:51), komentarze (0)
Nasz zawodnik Artur Proksa kończy rywalizację w eliminacjach Mistrzostw Europy przegrywając stosunkiem głosów po bardzo równej walce z Mistrzem Rumunii Girleanu Danielem. Dziś ten zawodnik zostaje Mistrzem Europy i po drodze o złoty medal gładko pokonuje Chorwata, Rosjanina oraz w finale Ukrainca. Z wszystkimi wygrywając jednogłośnie na punkty... To pokazuje jak niewiele brakło do upragnionego złotego medalu. Głowa do góry za rok będzie lepiej. Brawo Artur [więcej]
Boks: Syc w ćwierćfinale
02 grudzień 2020 (08:47), komentarze (0)
Kamil Syc po świetnym występie wygrywa jednogłośnie na punkty z Grzegorzem Cieślakiem z RKB Łódź i melduje się w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Mlodzików w Sokółce! GRATULUJEMY! [więcej]
Pralnia Ekspres dla #GoraleDlaDzieciakow
02 grudzień 2020 (08:44), komentarze (0)
Dziękujemy pralni chemicznej Ekspres, znajdującej się w Żywcu przy ul. Wesołej 16, która przyłączyła się do naszej akcji #GoraleDlaDzieciakow i zajmie się czyszczeniem pluszaków przez Was przyniesionych! Jeśli potrzebujecie skorzystać z pralni chemicznej, zapoznajcie się z poniższą ofertą.

Pralnia Ekspres to firma z tradycjami - na rynku istniejemy od 1972 roku. Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego też dbamy o jak najwyższą jakość świadczonych usług.

[więcej]
Kiedy start rundy wiosennej "okręgówki"?
25 listopad 2020 (09:13), komentarze (0)
- Start rozgrywek planujemy na ostatni weekend marca - 27/28. Jedną kolejkę rozegramy w Boże Ciało, a całą rundę chcemy zakończyć w weekend 19-20 czerwca. W tym tygodniu chcemy opublikować także terminarz, by drużyny mogły już dopiąć swoje mecze sparingowe - mówi nam Dariusz Mrowiec, prezes Podokręgu Piłki Nożnej Żywiec, który w tym sezonie jest organem prowadzącym rozgrywki "okręgówki". [więcej]
Boks: Eliminacyjnej Mistrzostw Europy
25 listopad 2020 (09:11), komentarze (0)
Reprezentujący nasz kraj zawodnik Górala Żywiec Artur Proksa zmierzy się dzisiaj w walce eliminacyjnej Mistrzostw Europy Kadetów w Sofii w Bułgarii z Mistrzem Rumunii Danielem Girleanu... trzymamy kciuki !! [więcej]
Kalendarze z Twoim Logo
23 listopad 2020 (11:57), komentarze (0)
Zbiórka przyborów szkolnych, pluszaków i słodyczy dla dzieci niepełnosprawnych cały czas trwa. My jednak nie zwalniamy tempa i mamy pomysł na kolejną akcję, dzięki której będziemy mogli pomóc potrzebującym rodzinom z Żywca oraz powiatu żywieckiego w okresie świątecznym, poprzez zakup żywności i środków pierwszej potrzeby.

Co mamy na myśli?

Poszukujemy firm, które chciałyby nas wesprzeć w tej akcji.

Co oferujemy w zamian?

[więcej]

Strony: 1 2 3 4 5 ... 117


 

 

TABELA

1 38 Góral Żywiec
36 Koszarawa Żywiec
3 31 Soła Rajcza
4 29 Podhalanka Milówka
5 27 Bory Pietrzykowice
6 20 Skałka Żabnica
więcej...

OSTATNI MECZ / Sparing

 

3 0

 

NAJBLIŻSZY MECZ / Sparing

Sparing

Sobota 27.02.2021 r.

Godzina: ?

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka