LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Pożegnalna walka Tomasza Adamka odbędzie się w Bielsku-Białej
24 marzec 2020 (10:50), komentarze (0)
Pożegnalna walka boksera z Gilowic koło Żywca, Tomasza Adamka, odbędzie się w lipcu w Bielsku-Białej. Znany jest również przeciwnik boksera.
Rywalem pięściarza będzie według planów Przemysław Saleta, a sam pojedynek będzie mieć jedynie charakter pokazowy. Walka, która ma odbyć się 11 lipca, będzie pożegnaniem boksera z polskimi kibicami.

Przypomnijmy, że "Góral" już raz stoczył pojedynek z Saletą - we wrześniu 2015 roku. Saleta poddał się wtedy w piątej rundzie z powodu kontuzji barku.

[więcej]
Ciężary: Pierwsza runda Śląskiej Ligi Juniorów
02 marzec 2020 (22:39), komentarze (0)
Dzisiaj w Szopienicach odbyła się pierwsza runda Śląskiej Ligi Juniorów. Na pomoście w Katowickiej hali zaprezentowało się czworo naszych zawodników. Bartosz Straszok, Bartłomiej Ścieszka oraz dwaj debiutanci - trzynastoletni Bartosz Magiera oraz jego rówieśnik Szymon Sanetra.

Najlepiej spisał się BARTOSZ STRASZOK który w dwuboju uzyskał wynik 99 kg.

Bartłomiej Ścieszka 95 kg
Szymon Sanetra 67 kg
Bartosz Magiera 63 kg

Łącznie uzyskaliśmy 890,5 pkt co dało nam 5 miejsce w tabeli z niewielką stratą do czołówki.
[więcej]
Boks: Proksa wygrywa w Stalowej Woli
17 luty 2020 (20:35), komentarze (0)
W minioną sobotę na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbył się pierwszy memoriał zmarłego w lutym ubiegłego roku Lucjana Treli. W rywalizacji wziął udział Artur Proksa. [więcej]
Dyscyplina i konsekwencja kluczowe
16 luty 2020 (19:07), komentarze (0)
Bezbramkowym remisem zakończył się sparing LKS-u Bestwina z Góralem Żywiec. Do tego spotkania przechodzimy trenerskim dwugłosem.

Sławomir Szymala (LKS Bestwina): Był to wyrównany mecz stojący na dobrym poziomie. Drużyny podeszły do siebie z respektem i grały zachowawczo, ale w pierwszych minutach przeciwnik zdołał wypracować sobie dobrą okazję bramkową. Nie był to otwarty mecz, widać było dyscyplinę i konsekwencję w grze defensywnej. Wydaje mi się, że ilość sytuacji bramkowych stała na podobnym poziomie, ale to Góral miał je dogodniejsze. My w głównej mierze postraszyliśmy za sprawą Wojtka Wilczka i Adriana Miroskiego, który z rzutu wolnego trafił w słupek.

LKS Bestwina - Góral 1956 Żywiec 0-0

Góral:Pawlus - Juraszek, Biegun, Studencki, Sadowski, Knapek, Kozieł, Piątek, Semik, Gowin, testowany zawodnik oraz Noga, Sułowicz, Szymoński

Trener: Bartosz Woźniak

[więcej]
Wygrana z Czarnymi
09 luty 2020 (09:00), komentarze (0)
Po dwóch pierwszy sparingach piłkarze Górala schodzili z placu gry pokonani. Wczoraj w meczu z Czarnymi Jaworze nastąpiło przełamanie. - Sparing należy ocenić pozytywnie - stwierdził na wstępie pomeczowej wypowiedzi Bartosz Woźniak, trener żywieckiej drużyny, która w pierwszej połowie zdołała objąć prowadzenie. Po dośrodkowaniu Kamila Kozieła piłkę do siatki skierował Marek Noga. - Taktycznie prezentowaliśmy się całkiem solidnie. Zespół realizował założenia taktyczne, był zdyscyplinowany. Choć trzeba przyznać, że przeciwnik wysoko zawiesił nam poprzeczkę - komentuje szkoleniowiec Górala, mając na uwadze, że Czarni Jaworze Rafałowi Pawlusowi kilkakrotnie istotnie zdołali zagrozić.

Czarni Jaworze - Góral 1956 Żywiec 0-3 (0-1)

Gole:
1:0 Noga
2:0 Studencki
3:0 testowany zawodnik

Góral:Pawlus - testowany zawodnik, Studencki, Biegun, Noga, Gowin, Kozieł, Łącki, Piątek, Semik, Szymoński oraz Michalski, Sadowski

Trener: Bartosz Woźniak

[więcej]
Zmarł Erwin Wojtyłko
05 luty 2020 (21:32), komentarze (0)
Erwin Wojtyłko największy sukces odniósł wprowadzając do II ligi KS Piast Nowa Ruda, jednak trenował też bardzo wiele klubów z naszego regionu.

Wojtyłko w przeszłości był trenerem piłki nożnej takich zespołów jak: Góral Żywiec, BKS Stal Bielsko-Biała, Metal Skałka Żabnica, Grapa Trzebinia, Cukrownik Chybie, czy Morcinek Kaczyce.

Zmarł w wieku 79 lat. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek o godzinie 13:00 w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bielsku-Białej.
[więcej]
8 bramek w sparingu
04 luty 2020 (16:29), komentarze (0)
8 bramek padło we wczorajszej kontrolnej gierce rezerw Rekordu Bielsko-Biała z Góralem Żywiec.

- Na boisku spotkały się drużyny, które mają podobną filozofię gry - powiedział Bartosz Woźniak, trener Górala. - Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Z trenerem Woźniakiem współpracujemy przy pracy z młodzieżą Rekordu więc mamy podobny sposób patrzenia na futbol - tłumaczy nam Szymon Niemczyk, szkoleniowiec ekipy z Bielska-Białej.

Rekord II Bielsko-Biała - Góral 1956 Żywiec 5-3 (3-1)

Gole 0:1 Semik
4:2 testowany zawodnik
5:3 Szymoński

Góral: Pawlus - testowany zawodnik, Knapek, Biegun, Sadowski, Gowin, Kozieł, Studencki, testowany zawodnik, Semik, Michalski oraz Noga, Szymoński, Piątek

Trener: Bartosz Woźniak

[więcej]
Woźniak wraca do gry
03 luty 2020 (20:57), komentarze (0)
Długo trwała rekonwalescencja Bartosza Woźniaka. Wszystko wskazuje jednak na to, że wiosną doświadczony napastnik wróci na plac gry. Od połowy rundy jesiennej Ligi Okręgowej Skoczowsko-Żywieckiej Bartosz Woźniak odpowiada za wyniki Górala Żywiec. To jednak nie w barwach tego klubu postanowił wrócić na boisko jako czynny zawodnik. - Nie jestem zwolennikiem opcji grającego trenera. Trener odpowiada za przygotowanie drużyny. W trakcie meczu ma doradzać z boku, a nie z płyty boiska. Z konieczności praktykowałem taki model pracy w Spójni Landek i nie był to dobry pomysł - mówi Woźniak. - Z moim zdrowiem jest już wszystko w porządku. Końcem minionego roku usunięto mi wszystkie "ciała obce" i lekarz dał zielone światło do powrotu na boisko - zdradził nasz rozmówca.

[więcej]
1%
03 luty 2020 (20:52), komentarze (0)
Jak co roku, zbliża się czas rozliczeń z urzędem skarbowym. Przy tej okazji możecie oddać 1% podatku na organizację pożytku publicznego. Nasz klub jest taką organizacją. Grafika przedstawia dane, które należy wpisać przy rozliczeniu 1%. Prosimy o udostępnianie!

Towarzystwo Sportowe Czarni Góral
KRS: 0000030669
[więcej]

Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 120


 

 

TABELA

1 37 Orzeł Łękawica
35 Tempo Puńców
3 33 Blyskawica Drogomyœl
4 29 Soła Rajcza
5 26 WSS Wisła
6 22 Podhalanka Milówka
więcej...

OSTATNI MECZ / Sparing

 

0 1

 

NAJBLIŻSZY MECZ

Liga Okręgowa

Sobota 25.07.2020r.

Godzina: 17:00

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka