01 czerwiec 2018 (23:21), komentarze (0)
Miasto Żywiec stara się o utworzenie strefy kibica na czas Mundialu w Rosji. Strefa miałaby się znajdować w żywieckim Amfiteatrze Pod Grojcem. [więcej]
Góral zwolnił tempo
31 maj 2018 (19:49), komentarze (0)
W czwartym kolejnym spotkaniu z rzędu nie może zespół Górala pokonać przeciwnika. Po remisach z Dankowicami i Zebrzydowicami oraz porażce z Koszarawą, przyszła kolej na niespodziewaną porażkę z Tempem Puńców. Drużyna gości wygrywając awansowała na miejsce piąte.

Góral 1956 Żywiec - Tempo Punców 1-3 (0-1)

Góral:Michalski Miłosz Widuch Łukasz (70' Kosiec Marcin)Knapek Jakub(46' Klimek Sebastian)Widuch Mateusz, Shliakhovyi Kostiantyn Gołuch Michał, Kłyszyński Patryk,(65'Talik Jakub )Gowin Maksymilian, Radwaniak Marcin, (60' Krakowiak Szczepan )Piórecki Kacper, Semik Patryk

[więcej]
Podział punktów
28 maj 2018 (10:46), komentarze (0)
Drużyna z Zebrzydowic ponownie zaskoczyła. Podopieczni trenera Sodzawicznego, będąc na straconej pozycji, urwała dwa punkty faworyzowanej drużynie Górala Żywiec. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 66 minucie, goście odpowiedzieli po dwunastu minutach.

Góral 1956 Żywiec - Spójnia Zebrzydowice 1-1 (0-0)

1-0 - 66' Shliakhovyi Kostiantyn
1-1 - 78'

Góral:
Kupczak Tomasz Widuch Łukasz Widuch Mateusz Knapek Jakub Shliakhovyi Kostiantyn GolGołuch Michał (62' Kłyszyński Patryk )Radwaniak Marcin Osmałek Marcin Gowin Maksymilian Semik Patryk (67'Gołuch Marek )Piórecki Kacper [więcej]
Czas na Spójnie
25 maj 2018 (08:31), komentarze (0)
Górale, za nami dobry mecz w naszym wykonaniu. Podziękowania za wsparcie dla naszych przyjaciół z Ziliny, Bytomia oraz wszystkich obecnych! W najbliższą sobotę czeka nas kolejny mecz. Tym razem podejmujemy drużynę Spójni Zebrzydowice. Początek meczu o godzinie 17:00 na stadionie Górala!

Kamil wracaj do zdrowia!
25 maj 2018 (08:27), komentarze (0)
Na derbach wywiesiliśmy transparent dla Naszego zawodnika Kamila Gazurka, który w czasie meczu z Wisłą doznał bolesnej kontuzji złamania żebra i przebicia płuca.

Derby dla putoszy
19 maj 2018 (21:29), komentarze (0)
W 26 kolejce Bielskiej Ligi Okręgowej doszło do jakże elektryzujących derbów Żywca, gdzie Koszarawa podejmowała Górala. Blisko pół tysiąca kibców emocjonowało się odwieczną walką o prymat w Żywcu. Po 90 minutach walki lepsi o jedno trafienie okazali się gospodarze.

Koszarawa Żywiec - Góral 1956 Żywiec 1-0 (1-0)

24' 1-0

Góral:Kupczak Tomasz,Widuch Łukasz, Knapek Jakub,Klimek Sebastian,Shliakhovyi Kostiantyn, Widuch Mateusz, Gołuch Michał, (46' Zmiana Radwaniak Marcin), Wojtyła Maciej (56' Semik Patryk), Osmałek Marcin, Gołuch Marek Zmiana, (65' Gowin Maksymilian), Piórecki Kacper (77' Kłyszyński Patryk)
Derby
17 maj 2018 (11:14), komentarze (0)
‼️UWAGA GÓRALE‼️

Przed nami najważniejszy mecz rundy wiosennej! W sobotę kolejny raz zostaną rozegrane DERBY ŻYWCA! Gospodarzem tego meczu będzie Koszarawa Żywiec. Początek meczu o godzinie 17:00

‼️CAŁY GÓRAL ZBIERA SIĘ O GODZINIE 16:30 NA STADIONIE KOSZARAWY‼️

CAŁA WIARA ZAWSZE RAZEM - WSZYSCY NA DERBY

UDOSTĘPNIAJCIE PLAKAT NA SWOICH PROFILACH, PRZEKAZUJCIE INFO O MECZU WSZYSTKIM ZNAJOMYM!
‼️TO OD WAS ZALEŻY JAKA BĘDZIE ATMOSFERA TEGO DNIA
[więcej]
Porażka z liderem
16 maj 2018 (20:21), komentarze (0)
Dziś rozegraliśmy zaległe spotkanie z liderem z Czechowic.

Góral 1956 Żywiec - Walcownia Czechowice 0-3 (0-3)

Szczegóły wkrótce [więcej]
Remis z Pasjonatem
16 maj 2018 (20:14), komentarze (0)
Całkiem niedawno zespoły te mierzyły się w zaległym meczu jesiennej części rozgrywek. Wówczas lepsi okazali się gracze Artura Bierońskiego. W sobotnie popołudnie drużyna Górala Żywiec, pomimo prowadzenia dwoma bramkami, nie zdołała utrzymać korzystnego wyniku do końca spotkania.

Góral 1956 Żywiec - Pasjonat Dankowice 2-2 (2-0)