07 czerwiec 2012 (13:32), komentarze (0)
1:0 18min.
1:1 Stolarczyk 23min.
1:2 Michalec 83min.
2:2 90min.

Góral: Byrtek Ł. - Żołna, Michalec, Żagan, Biegun - Osmałek, Motyka, Celej, Stokłosa - Stolarczyk, Szymoński oraz Miodoński, Smagoń

Ostatni wyjazd w tym sezonie piłkarzy Górala zakończył się remisem 2:2. Wywiezienie zwycięstwa z Żor było bardzo blisko, ponieważ do 90 minuty prowadziliśmy 2:1. W doliczonym czasie gry zawodnikom z Żor udało się wyrównać i chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Z pewnością nie było to oszałamiające widowisko. W Żorach obecna była również 70 osobowa grupa Fanatyków Górala. [więcej]
Mecz kadry
03 czerwiec 2012 (18:58), komentarze (0)
8 czerwca w piątek o 18:00 Reprezentacja Polski gra pierwszy mecz w ramach Euro 2012 Jak wiadomo na trybunach Stadionu Narodowego zabraknie prawdziwych kibiców a zastąpią ich sezonowcy z trąbkami. Zainteresowanych obejrzeniem meczu w tv zapraszamy do Baru Targowego, popularnego "Klubu" czy jak kto woli "Trupka". Zbieramy się o 17:00. Góralscy Patrioci! [więcej]
Porażka z liderem.
03 czerwiec 2012 (00:16), komentarze (1)
Góral Żywiec - LKS Czaniec 0:2 (0:0)
0:1 51min.
0:2 74min.

Góral: Byrtek - Biegun, Żagan, Michalec, Klimek - Byrtek, Motyka, Studencki, Gołuch(Stokłosa 81min.) - Stolarczyk, Szymoński

Dzisiejsze spotkanie z drużyną LKS Czaniec zakończyło się porażką 0:2. Nie był to łatwy mecz dla Górali, zawodnicy z Czańca postawili wysoko poprzeczkę i nie dali szans na zatrzymanie punktów w Żywcu. Po pierwszej połowie utrzymał się bezbramkowy remis. W 51 minucie Górale stracili po rzucie karnym pierwszą bramkę, natomiast w 74 minucie LKS podwyższył na 0:2 i taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Ostatnie dwie kolejki IV Ligi zapowiadają się bardzo emocjonująco w walce o awans. Już w środę Górale rozegrają swój ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie. [więcej]
5:1 68min.

Góral: Mrok - Żołna, Michalec, Klimek, Biegun - Studencki(Osmałek), Motyka, Stokłosa(Gołuch), Byrtek - Stolarczyk, Szymoński

Wysoką porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie w Raciborzu. Mimo objęcia prowadzenia w 13 minucie, po pierwszej połowie nasi zawodnicy przegrywali aż 1:3. W drugiej części spotkania zawodnicy miejscowej Unii dołożyli dwie bramki i ostatecznie mecz zakończył się porażką 1:5. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach, 2 czerwca Górale zagrają z liderem IV Ligi - LKS Czaniec. Mecz odbędzie się o 17:00 na Stadionie Górala. [więcej]
Wyjazd do Raciborza!
21 maj 2012 (19:44), komentarze (0)
W najbliższą sobotę 26 maja organizowany jest wyjazd autokarowy do Raciborza. Zbieramy się o godzinie 14:00 pod Stadionem Górala. Koszt wyjazdu wynosi 20zł! Plakat oraz wszelakie informacje dotyczące wyjazdu do Raciborza wrzucajcie na swoje profile w portalach społecznościowych, wysyłajcie wiadomości gg, smsy - możliwości jest mnóstwo. WSZYSCY ZA GÓRALEM!! NIE SIEDŹ W DOMU - JEDŹ NA WYJAZD!! GÓRAL ON TOUR!!

Kiedy: Sobota, 26 maja
Godzina: 14:00
Miejsce: Stadion Górala
Koszt: 20zł

Wyjazdowe zwycięstwo.
20 maj 2012 (11:00), komentarze (0)
Gwarek Ornontowice - Góral Żywiec 0:1 (0:1)
0:1 Michalec 39min.

Góral: Mrok - Żołna, Klimek, Michalec, Biegun - Byrtek, Motyka, Michalski, Gołuch - Szymoński, Stolarczyk oraz Stokłosa.

Za nami drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Piłkarze Górala po bramce Michalca wywieźli z Ornontowic kolejne punkty i obecnie zajmujemy 7 miejsce w lidze, z dorobkiem 40 punktów. Sezon powolnymi krokami dobiega końca, a przed Góralami już za tydzień kolejne wyjazdowe spotkanie
Puchar Polski: Derby za nami.
Góral Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 0:4 (0:0)
0:1 95min.
0:2 105min.
0:3 111min.
0:4 120min.

Góral: Byrtek - Biegun M.(Studencki 115min.), Biegun R., Michalec, Klimek, Żagan - Gołuch(Byrtek 68min.), Michalski(Szymoński 90min.), Motyka(Osmałek 86min.) - Stolarczyk

Szersza relacja wkrótce.
Góral & Zilina ON TOUR!!
17 maj 2012 (00:18), komentarze (0)
Przed nami kolejna ważna eskapada. Tym razem wspieramy naszych słowackich przyjaciół na wyjeździe do Dunajskiej Stredy. Będzie to mecz o Mistrzostwo Słowacji naszych zgodowiczów MSK Ziliny! Nie może nikogo zabraknąć na tym wyjeździe. Info przesyłamy smsami, na gg, poprzez portale społecznościowe. Musimy dobrze wesprzeć przyjaciół!!

Zbiórka:
Kiedy: Niedziela, 20.05.2012r.
Godzina: 8:00
Cena: 30zł

WSZYSCY DO STREDY!! GÓRAL ON TOUR!! JEDZIEMY WSZYSCY!!
WSZYSCY NA GÓRALA!!
08 maj 2012 (21:44), komentarze (0)
Krótkie przypomnienie odnośnie najważniejszego meczu sezonu na Stadionie Górala. Nikomu nie trzeba przypominać, gdzie ma być 15 MAJA o GODZINIE 17:00 - WSZYSCY NA MECZ - WSZYSCY NA GÓRALA!! A więc po kolei, plakaty, zapowiedź, vlepki oraz info odnośnie tego meczu wrzucajcie na swoje profile na facebooku, nk, gg i w smsach! Dodatkowo kupujcie bilety na to spotkanie, aby zeszło ich jak najwięcej przed samym mecze. Dzięki temu nie będzie problemów z kupnem w dniu meczu. Tym samym wspieracie organizację meczu, która jest bardzo kosztowna. Poniżej zapowiedź: