LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Wiosna coraz bliżej
26 luty 2012 (16:41), komentarze (0)
Góral Żywiec - Nadwiślan Góra 1:2 (0:0)
Bramka: Michalec
Ł.Byrtek - R.Biegun, A.Żagan, testowany zawodnik, S.Klimek, K.Stokłosa, K.Michalec, M.Studencki, Sz.Byrtek, G.Szymoński, D.Stolarczyk oraz testowany bramkarz, E.Trzop

Mecz rozegrano w sobotę, w dzielnicy Katowic - Kostuchna na sztucznej murawie. Jedyna bramkę dla Górala strzelił Michalec. Niestety z różnych powodów trener Mrowiec miał do dyspozycji tylko 13 zawodników. Wiosna coraz bliżej! [więcej]
Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"
22 luty 2012 (18:18), komentarze (0)


Więcej w rozwinięciu newsa [więcej]
Turniej halowy kibiców
21 luty 2012 (19:21), komentarze (0)
W niedziele 12.02.2012 odbył się wewnętrzny turniej halowy kibiców Górala, na którym obecna była także Żilina w około 20 osób. Od godziny 11 kibole zaczęli inwazję na salę gimnastyczna by o 12 zacząć pierwsze mecze. Drużyn było osiem, zostały one podzielone na dwie grupy w których grano systemem każdy z każdym. [więcej]
Sparingowe granie
19 luty 2012 (17:51), komentarze (0)
Góral Żywiec - Spójnia Landek 6:0
Bramki: Stolarczyk 4, Stokłosa, Żołna
Skład: Adamczyk - Biegun Robert, Trzop, Klimek, Byrtek Szymon, Osmałek, Studencki, Żołna, Gołuch, Stokłosa, Szymonski. Zmiany: Stolarczyk, Motyka, Byrtek Łukasz, testowany zawodnik.

W sobotę 18 lutego nasi piłkarze rozegrali w Czeskim Cieszynie kolejny mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Jak widać po wyniku poszło bardzo dobrze, oby tak w lidze! [więcej]
Odśnieżanie miasta
19 luty 2012 (12:55), komentarze (0)
Z myślą o mieszkańcach naszego miasta, a w szczególności osób starszych, Stowarzyszenie Sympatyków Klubu ZKS Góral 1956 Żywiec postanowiło wziąść sprawy w swoje ręce i pomóc w walce z zimą. W sobotę, 18 lutego spotkaliśmy się i odśnieżyliśmy zapomniany, a często używany chodnik prowadzący do cmentarza przy Kościele Przemienienia Pańskiego. Akcja była w pełni udana a mijający przechodnie wdzięczni i szczęśliwi że ktoś wreszcie zainteresował się tą sprawą. To już druga taka nasza inicjatywa po zeszłorocznym sprzątaniu dzielnicy Zabłocie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział. Kibice Górala nie pozostają obojętni! [więcej]
Kibice dla miasta
15 luty 2012 (22:04), komentarze (0)
Po ubiegłorocznym sprzątaniu miasta organizujemy kolejną akcję dla naszego miasta. Z nieba sypie się nie miłosiernie śnieg a wiele miejsc w Żywcu pozostaje nie do przejścia nawet dla najwytrwalszych Górali. Wobec tego spotykamy się w sobotę o 10:00 na parkingu Lidla na starej targowicy (obok Os. Młodych). Niech każdy zabierze ze sobą sprzęt do odśnieżania i nasze barwy! Do zobaczenia na miejscu! [więcej]
Terminarz rundy wiosennej
31 styczeń 2012 (23:07), komentarze (0)
Został ustalony terminarz na rundę rewanżową. Pierwszy mecz gramy 24 marca na wyjeździe w Pszczynie. Pełna rozpiska naszych meczów w rozwinięciu newsa. Zapisać i zapamiętać powinien to każdy Prawdziwy Góral! [więcej]
Kolejny sparing
29 styczeń 2012 (20:39), komentarze (0)
Góral Żywiec - Drzewiarz Jasienica 2:4 (2:2)
Ł.Byrtek - Jurek, testowany zawodnik, A.Żagan, R.Biegun, M.Gołuch, M.Osmałek, J.Dziki, Sz.Byrtek, D.Stolarczyk, G.Szymoński oraz S.Raczek

W mroźną sobotę na boisku w Czeskim Cieszynie przy jupiterach, nasz kochany Góral zmierzył się w drugim w tym roku sparingu z Drzewiarzem Jasienica. Z różnych przyczyn w tym meczu Trener Mrowiec mógł korzystać tylko z 12 zawodników. W sparingu zagrał w naszych barwach testowany ostatnio przez Ceramed Wojtek Jurek. [więcej]
Nowe bluzy!
28 styczeń 2012 (23:34), komentarze (1)
Mamy już bluzy na które większość chyba najbardziej czekała. Nie jest ich tysiące więc kto nie ma odłożonej a chciałby mieć to niech się zgłasza. Koszt 110 złotych. Foto w rozwinięciu newsa. [więcej]

Strony: 1 ... 85 86 87 88 89 ... 106


 

 

TABELA

1 9 Orzeł Łękawica
9 Soła Rajcza
3 9 Piast Cieszyn
4 9 Błyskawica Drogomyœl
5 8 Tempo Puńców
6 7 Koszarawa Żywiec
więcej...

OSTATNI MECZ

 

2 3

 

NAJBLIŻSZY MECZ

LIGA OKRĘGOWA

Sobota 31.08.2019r.

Godzina 17:00

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka