|
|
TERMINARZ |
Kolejka 1 - 11-12 sierpnia |
Kuźnia Ustroń |
1-0 |
Pasjonat Dankowice
|
11 sierpnia, 17:00 |
Spójnia Landek
|
1-1 |
Rekord Bielsko-Biała
|
12 sierpnia, 17:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
0-4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
11 sierpnia, 17:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
3-0 |
Cukrownik Chybie
|
12 sierpnia, 17:00 |
LKS Bestwina |
0-3 |
Zapora Porąbka
|
12 sierpnia, 11:00 |
Sokół Zabrzeg |
3-2 |
Morcinek Kaczyce
|
12 sierpnia, 17:00 |
LKS Radziechowy
|
0-2 |
Góral Żywiec |
12 sierpnia, 15:00 |
Podhalanka Milówka
|
2-4 |
Drzewiarz Jasienica
|
12 sierpnia, 16:00 |
Pasjonat Dankowice
|
2-1 |
Drzewiarz Jasienica
|
15 sierpnia, 17:00 |
Góral Żywiec |
6-0 |
Podhalanka Milówka
|
15 sierpnia, 17:00 |
Morcinek Kaczyce
|
2-1 |
LKS Radziechowy
|
15 sierpnia, 17:00 |
Zapora Porąbka
|
3-3 |
Sokół Zabrzeg |
15 sierpnia, 17:00 |
Cukrownik Chybie
|
5-0 |
LKS Bestwina |
15 sierpnia, 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
2-1 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
15 sierpnia, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6-0 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
15 sierpnia, 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
1-1 |
Spójnia Landek
|
15 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia |
Spójnia Landek
|
0-0 |
Pasjonat Dankowice
|
21 sierpnia, 17:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
0-0 |
Kuźnia Ustroń |
18 sierpnia, 17:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
0-0 |
Rekord Bielsko-Biała
|
19 sierpnia, 17:00 |
LKS Bestwina |
0-1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
19 sierpnia, 11:00 |
Sokół Zabrzeg |
2-3 |
Cukrownik Chybie
|
18 sierpnia, 17:00 |
LKS Radziechowy
|
1-5 |
Zapora Porąbka
|
19 sierpnia, 15:00 |
Podhalanka Milówka
|
2-0 |
Morcinek Kaczyce
|
19 sierpnia, 16:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
1-0 |
Góral Żywiec |
18 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia |
Pasjonat Dankowice
|
2-1 |
Góral Żywiec |
26 sierpnia, 17:00 |
Morcinek Kaczyce
|
1-0 |
Drzewiarz Jasienica
|
25 sierpnia, 17:00 |
Zapora Porąbka
|
3-0 |
Podhalanka Milówka
|
25 sierpnia, 17:00 |
Cukrownik Chybie
|
3-1 |
LKS Radziechowy
|
25 sierpnia, 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
3-1 |
Sokół Zabrzeg |
25 sierpnia, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
7-1 |
LKS Bestwina |
26 sierpnia, 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
3-3 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
25 sierpnia, 17:00 |
Spójnia Landek
|
0-0 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
26 sierpnia, 17:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
2-0 |
Pasjonat Dankowice
|
1 września, 16:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
0-0 |
Spójnia Landek
|
2 września, 16:00 |
LKS Bestwina |
1-1 |
Kuźnia Ustroń |
2 września, 11:00 |
Sokół Zabrzeg |
1-3 |
Rekord Bielsko-Biała
|
1 września, 16:00 |
LKS Radziechowy
|
3-5 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
2 września, 15:00 |
Podhalanka Milówka
|
2-2 |
Cukrownik Chybie
|
2 września, 16:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
0-2 |
Zapora Porąbka
|
1 września, 16:00 |
Góral Żywiec |
2-1 |
Morcinek Kaczyce
|
1 września, 16:00 |
Pasjonat Dankowice
|
2-1 |
Morcinek Kaczyce
|
9 września, 16:00 |
Zapora Porąbka
|
2-0 |
Góral Żywiec |
8 września, 16:00 |
Cukrownik Chybie
|
2-0 |
Drzewiarz Jasienica
|
8 września, 16:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
4-2 |
Podhalanka Milówka
|
8 września, 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6-3 |
LKS Radziechowy
|
9 września, 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
0-2 |
Sokół Zabrzeg |
8 września, 16:00 |
Spójnia Landek
|
2-1 |
LKS Bestwina |
9 września, 16:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
1-2 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
8 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 15-16 września |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
1-1 |
Pasjonat Dankowice
|
16 września, 16:00 |
LKS Bestwina |
1-0 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
16 września, 11:00 |
Sokół Zabrzeg |
5-0 |
Spójnia Landek
|
15 września, 16:00 |
LKS Radziechowy
|
1-5 |
Kuźnia Ustroń |
16 września, 15:00 |
Podhalanka Milówka
|
1-3 |
Rekord Bielsko-Biała
|
16 września, 16:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
0-4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
15 września, 16:00 |
Góral Żywiec |
5-0 |
Cukrownik Chybie
|
15 września, 16:00 |
Morcinek Kaczyce
|
0-5 |
Zapora Porąbka
|
15 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 22-23 września |
Pasjonat Dankowice
|
4-1 |
Zapora Porąbka
|
23 września, 16:00 |
Cukrownik Chybie
|
2-2 |
Morcinek Kaczyce
|
22 września, 16:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
0-1 |
Góral Żywiec |
22 września, 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
3-0 |
Drzewiarz Jasienica
|
23 września, 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
3-1 |
Podhalanka Milówka
|
22 września, 16:00 |
Spójnia Landek
|
5-0 |
LKS Radziechowy
|
23 września, 16:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
2-1 |
Sokół Zabrzeg |
22 września, 16:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
3-1 |
LKS Bestwina |
23 września, 16:00 |
Kolejka 9 - 29-30 września |
LKS Bestwina |
1-1 |
Pasjonat Dankowice
|
30 września, 11:00 |
Sokół Zabrzeg |
3-2 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
29 września, 16:00 |
LKS Radziechowy
|
0-2 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
30 września, 15:00 |
Podhalanka Milówka
|
1-5 |
Spójnia Landek
|
30 września, 16:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
2-1 |
Kuźnia Ustroń |
29 września, 16:00 |
Góral Żywiec |
2-2 |
Rekord Bielsko-Biała
|
29 września, 16:00 |
Morcinek Kaczyce
|
2-1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
29 września, 16:00 |
Zapora Porąbka
|
2-1 |
Cukrownik Chybie
|
29 września, 16:00 |
Kolejka 10 - 6-7 października
|
Pasjonat Dankowice
|
2-0 |
Cukrownik Chybie
|
7 października, 15:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
3-2 |
Zapora Porąbka
|
6 października, 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
1-0 |
Morcinek Kaczyce
|
7 października, 15:00 |
Kuźnia Ustroń |
2-1 |
Góral Żywiec |
6 października, 15:00 |
Spójnia Landek
|
3-4 |
Drzewiarz Jasienica
|
7 października, 15:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
5-0 |
Podhalanka Milówka
|
6 października, 15:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
5-1 |
LKS Radziechowy
|
7 października, 15:00 |
LKS Bestwina |
0-5 |
Sokół Zabrzeg |
7 października, 11:00 |
Kolejka 11 - 13-14 października
|
Sokół Zabrzeg |
1-1 |
Pasjonat Dankowice
|
13 października, 15:00 |
LKS Radziechowy
|
1-4 |
LKS Bestwina |
14 października, 15:00 |
Podhalanka Milówka
|
0-5 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
13 października, 15:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
2-0 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
13 października, 15:00 |
Góral Żywiec |
6-1 |
Spójnia Landek
|
13 października, 15:00 |
Morcinek Kaczyce
|
1-2 |
Kuźnia Ustroń |
13 października, 15:00 |
Zapora Porąbka
|
0-0 |
Rekord Bielsko-Biała
|
13 października, 15:00 |
Cukrownik Chybie
|
0-2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
13 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 20-21 października
|
Pasjonat Dankowice
|
1-1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
21 października, 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
4-1 |
Cukrownik Chybie
|
21 października, 15:00 |
Kuźnia Ustroń |
1-3 |
Zapora Porąbka
|
20 października, 15:00 |
Spójnia Landek
|
2-2 |
Morcinek Kaczyce
|
17 listopada, |
Mieszko Piast Cieszyn
|
1-1 |
Góral Żywiec |
9
kwietnia, 16:30 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
1-2 |
Drzewiarz Jasienica
|
21 października, 15:00 |
LKS Bestwina |
2-0 |
Podhalanka Milówka
|
21 października, 11:00 |
Sokół Zabrzeg |
7-2 |
LKS Radziechowy
|
20 października, 15:00 |
Kolejka 13 - 27-28 października
|
LKS Radziechowy
|
- |
Pasjonat Dankowice
|
28 października, 14:00 |
Podhalanka Milówka
|
0-4 |
Sokół Zabrzeg |
27 października, 15:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
1-1 |
LKS Bestwina |
27 października, 15:00 |
Góral Żywiec |
3-2 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
27 października, 15:00 |
Morcinek Kaczyce
|
1-2 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
27 października, 15:00 |
Zapora Porąbka
|
0-0 |
Spójnia Landek
|
27 października, 15:00 |
Cukrownik Chybie
|
3-0 |
Kuźnia Ustroń |
27 października, 15:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
2-1 |
Rekord Bielsko-Biała
|
27 października, 15:00 |
Kolejka 14 - 3-4 listopada |
Pasjonat Dankowice
|
3-0 |
Rekord Bielsko-Biała
|
4 listopada, 13:30 |
Kuźnia Ustroń |
2-4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
3 listopada, 13:30 |
Spójnia Landek
|
1-0 |
Cukrownik Chybie
|
4 listopada, 13:30 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
2-1 |
Zapora Porąbka
|
3 listopada, 13:30 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
2-2 |
Morcinek Kaczyce
|
4 listopada, 13:30 |
LKS Bestwina |
1-1 |
Góral Żywiec |
4 listopada, 11:00 |
Sokół Zabrzeg |
3-3 |
Drzewiarz Jasienica
|
3 listopada, 13:30 |
LKS Radziechowy
|
3-0 |
Podhalanka Milówka
|
4 listopada, 13:30 |
Kolejka 15 - 10-11 listopada
|
Podhalanka Milówka
|
0-2 |
Pasjonat Dankowice
|
10 listopada, 13:30 |
Drzewiarz Jasienica
|
3-0 |
LKS Radziechowy
|
10 listopada, 13:30 |
Góral Żywiec |
0-1 |
Sokół Zabrzeg |
10 listopada, 13:30 |
Morcinek Kaczyce
|
0-0 |
LKS Bestwina |
10 listopada, 13:30 |
Zapora Porąbka
|
1-3 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
10 listopada, 13:30 |
Cukrownik Chybie
|
2-2 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
10 listopada, 13:30 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
0-2 |
Spójnia Landek
|
10 listopada, 13:30 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5-2 |
Kuźnia Ustroń |
11 listopada, 13:30 |
Drzewiarz Jasienica
|
4-0 |
Podhalanka Milówka |
22 marca, 14:00 |
Cukrownik Chybie |
1-4 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
22 marca, 14:00 |
Morcinek Kaczyce |
2-2 |
Sokół Zabrzeg |
22 marca, 14:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
3-1 |
Mieszko Piast Cieszyn |
22 marca, 14:00 |
Zapora Porąbka
|
4-2 |
LKS Bestwina |
22 marca, 14:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
- |
Spójnia Landek |
24 marca, 15:00 |
LKS Radziechowy
|
1-0 |
Góral Żywiec
|
24 marca, 15:00 |
Pasjonat Dankowice
|
1-2 |
Kuźnia Ustroń
|
24 marca, 15:30 |
Piast Cieszyn
|
0-1 |
Rekord Bielsko-Biała |
29 marca, 15:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
2-2 |
Pasjonat Dankowice |
29 marca, 15:00 |
Podhalanka Milówka
|
0-3 |
Góral Żywiec |
29 marca, 15:00 |
Sokół Zabrzeg |
1-4 |
Zapora Porąbka
|
29 marca, 15:00 |
LKS Bestwina |
0-1 |
Cukrownik Chybie
|
30 marca, 11:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
0-0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
30 marca, 15:00 |
LKS Radziechowy |
2-1 |
Morcinek Kaczyce |
30 marca, 15:00 |
Spójnia Landek
|
2-1 |
Kuźnia Ustroń |
30 marca, 15:00 |
Kolejka 18 - 05-06 kwietnia |
Kuźnia Ustroń
|
0-2 |
Piast Cieszyn
|
05 kwietnia, 16:00 |
Cukrownik Chybie |
0-2 |
Sokół Zabrzeg |
05 kwietnia, 16:00 |
Morcinek Kaczyce |
4-0 |
Podhalanka Milówka |
05 kwietnia, 16:00 |
Góral Żywiec |
2-0 |
Drzewiarz Jasienica |
05 kwietnia, 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
1-1 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
05 kwietnia, 11:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
3-0 |
LKS Bestwina
|
05 kwietnia, 16:00 |
Pasjonat Dankowice
|
2-0 |
Spójnia Landek
|
06 kwietnia, 16:00 |
LKS Radziechowy |
0-1 |
Zapora Porąbka
|
06 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 19 - 12-13 kwietnia |
Piast Cieszyn |
2-1 |
Spójnia Landek
|
12 kwietnia, 16:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
0-1 |
Morcinek Kaczyce |
12 kwietnia, 16:00 |
Góral Żywiec
|
0-1 |
Pasjonat Dankowice |
12 kwietnia, 16:00 |
Sokół Zabrzeg
|
0-2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
12 kwietnia, 16:00 |
LKS Radziechowy |
2-2 |
Cukrownik Chybie |
13 kwietnia, 15:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
8-1 |
Kuźnia Ustroń |
13 kwietnia, 11:00 |
LKS Bestwina |
0-1 |
Rekord Bielsko-Biała |
13 kwietnia, 16:00 |
Podhalanka Milówka |
1-5 |
Zapora Porąbka
|
13 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 20 - 19-20 kwietnia |
Cukrownik Chybie |
7-0 |
Podhalanka Milówka |
19 kwietnia, 16:00 |
Morcinek Kaczyce |
0-1 |
Góral Żywiec |
19 kwietnia, 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
0-0 |
LKS Bestwina |
19 kwietnia, 16:00 |
Zapora Porąbka |
0-2 |
Drzewiarz Jasienica |
19 kwietnia, 16:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
0-0 |
LKS Radziechowy
|
19 kwietnia, 16:00 |
Spójnia Landek
|
1-2 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała
|
20 kwietnia, 16:00 |
Pasjonat Dankowice
|
1-2 |
Piast Cieszyn |
20 kwietnia, 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1-0 |
Sokół Zabrzeg |
20 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 21 - 26-27 kwietnia |
Drzewiarz Jasienica
|
2-2 |
Cukrownik Chybie |
26 kwietnia, 16:00 |
Morcinek Kaczyce |
2-1 |
Pasjonat Dankowice |
26 kwietnia, 16:00 |
Sokół Zabrzeg
|
1-0 |
Kuźnia Ustroń |
26 kwietnia, 16:00 |
Góral Żywiec
|
1-0 |
Zapora Porąbka |
26 kwietnia, 16:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała
|
2-3 |
Piast Cieszyn |
27 kwietnia, 16:00 |
LKS Bestwina |
3-1 |
Spójnia Landek |
27 kwietnia, 11:00 |
LKS Radziechowy |
1-3 |
Rekord Bielsko Biała |
27 kwietnia, 15:00 |
Podhalanka Milówka |
1-7 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
27 kwietnia, 16:00 |
Pasjonat Dankowice
|
2-2 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
1 maja, 16:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
1-0 |
LKS Bestwina |
1 maja, 16:00 |
Spójnia Landek
|
6-1 |
Sokół Zabrzeg |
1 maja, 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
3-1 |
LKS Radziechowy
|
1 maja, 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
4-1 |
Podhalanka Milówka
|
1 maja, 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
0-1 |
Drzewiarz Jasienica
|
1 maja, 16:00 |
Cukrownik Chybie
|
1-2 |
Góral Żywiec |
1 maja, 16:00 |
Zapora Porąbka
|
0-1 |
Morcinek Kaczyce
|
1 maja, 16:00 |
Zapora Porąbka
|
4-0 |
Pasjonat Dankowice
|
4 maja, 16:00 |
Morcinek Kaczyce
|
1-1 |
Cukrownik Chybie
|
4 maja, 16:00 |
Góral Żywiec |
1-0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
4 maja, 16:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
1-3 |
Rekord Bielsko-Biała
|
4 maja, 16:00 |
Podhalanka Milówka
|
0-5 |
Kuźnia Ustroń |
4 maja, 16:00 |
LKS Radziechowy
|
3-2 |
Spójnia Landek
|
4 maja, 15:00 |
Sokół Zabrzeg |
0-1 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
4 maja, 16:00 |
LKS Bestwina |
0-0 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
4 maja, 11:00 |
Pasjonat Dankowice
|
4-0 |
LKS Bestwina |
11 maja, 16:30 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
4-1 |
Sokół Zabrzeg |
11 maja, 17:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
0-1 |
LKS Radziechowy
|
10 maja, 17:00 |
Spójnia Landek
|
10-0 |
Podhalanka Milówka
|
11 maja, 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
1-0 |
Drzewiarz Jasienica
|
10 maja, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
1-1 |
Góral Żywiec |
11 maja, 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
2-2 |
Morcinek Kaczyce
|
10 maja, 17:00 |
Cukrownik Chybie
|
1-1 |
Zapora Porąbka
|
10 maja, 17:00 |
Cukrownik Chybie
|
3-1 |
Pasjonat Dankowice
|
17 maja, 17:00 |
Zapora Porąbka
|
1-1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
17 maja, 17:00 |
Morcinek Kaczyce
|
0-1 |
Rekord Bielsko-Biała
|
17 maja, 17:00 |
Góral Żywiec |
6-0 |
Kuźnia Ustroń |
17 maja, 17:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
0-2 |
Spójnia Landek
|
17 maja, 17:00 |
Podhalanka Milówka
|
1-1 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
17 maja, 17:00 |
LKS Radziechowy
|
0-0 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
17 maja, 17:00 |
Sokół Zabrzeg |
2-1 |
LKS Bestwina |
17 maja, 17:00 |
Pasjonat Dankowice
|
1-0 |
Sokół Zabrzeg |
21 maja, 17:00 |
LKS Bestwina |
1-3 |
LKS Radziechowy
|
21 maja, 17:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
3-0 |
Podhalanka Milówka
|
21 maja, 17:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
2-3 |
Drzewiarz Jasienica
|
21 maja, 17:00 |
Spójnia Landek
|
0-2 |
Góral Żywiec |
21 maja, 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
0-1 |
Morcinek Kaczyce
|
21 maja, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
2-3 |
Zapora Porąbka
|
21 maja, 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
1-2 |
Cukrownik Chybie
|
21 maja, 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
0-0 |
Pasjonat Dankowice
|
24 maja, 17:00 |
Cukrownik Chybie
|
- |
Rekord Bielsko-Biała
|
24 maja, 17:00 |
Zapora Porąbka
|
9-0 |
Kuźnia Ustroń |
24 maja, 17:00 |
Morcinek Kaczyce
|
1-2 |
Spójnia Landek
|
24 maja, 17:00 |
Góral Żywiec |
1-1 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
24 maja, 17:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
2-0 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
24 maja, 17:00 |
Podhalanka Milówka
|
1-0 |
LKS Bestwina |
24 maja, 17:00 |
LKS Radziechowy
|
4-0 |
Sokół Zabrzeg |
25 maja, 15:00 |
Kolejka
28 - 31 maja, 1 czerwca |
Pasjonat Dankowice
|
2-0 |
LKS Radziechowy
|
1 czerwca, 17:00 |
Sokół Zabrzeg |
3-2 |
Podhalanka Milówka
|
31 maja, 17:00 |
LKS Bestwina |
1-0 |
Drzewiarz Jasienica
|
1 czerwca, 11:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
2-3 |
Góral Żywiec |
31
maja, 17:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
1-2 |
Morcinek Kaczyce
|
31 maja, 17:00 |
Spójnia Landek
|
2-4 |
Zapora Porąbka
|
1 czerwca, 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
5-1 |
Cukrownik Chybie
|
31 maja, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
1-1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
1 czerwca, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała
|
3-3 |
Pasjonat Dankowice
|
7 czerwca, 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
8-1 |
Kuźnia Ustroń |
7 czerwca, 17:00 |
Cukrownik Chybie
|
6-2 |
Spójnia Landek
|
7 czerwca, 17:00 |
Zapora Porąbka
|
3-1 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
7 czerwca, 17:00 |
Morcinek Kaczyce
|
2-0 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
7 czerwca, 17:00 |
Góral Żywiec |
5-0 |
LKS Bestwina |
7 czerwca, 17:00 |
Drzewiarz Jasienica
|
5-0 |
Sokół Zabrzeg |
7 czerwca, 17:00 |
Podhalanka Milówka
|
0-2 |
LKS Radziechowy
|
7 czerwca, 17:00 |
Pasjonat Dankowice
|
8-1 |
Podhalanka Milówka
|
14 czerwca, 17:00 |
LKS Radziechowy
|
1-3 |
Drzewiarz Jasienica
|
14 czerwca, 17:00 |
Sokół Zabrzeg |
0-3 |
Góral Żywiec |
14 czerwca, 17:00 |
LKS Bestwina |
0-4 |
Morcinek Kaczyce
|
14 czerwca, 17:00 |
Podbeskidzie II
Bielsko-Biała |
2-8 |
Zapora Porąbka
|
14 czerwca, 17:00 |
Mieszko Piast Cieszyn
|
3-0 |
Cukrownik Chybie
|
14 czerwca, 17:00 |
Spójnia Landek
|
0-1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice
|
14 czerwca, 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
2-6 |
Rekord Bielsko-Biała |
|
|
|
|
|
|
|