LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Filip Kasiński nowym trenerem
30 wrzesień 2021 (19:43), komentarze (0)
Ponownie na szkoleniowca młodego pokolenia postawili włodarze Górala Żywiec, znajdując tym samym następcę dla żegnającego się z klubem Bartosza Woźniaka.

Do najbliższego meczu IV-ligowego, a więc sobotniego domowego przeciwko ekipie z Czańca, piłkarze Górala przystąpią już pod wodzą nowego szkoleniowca. Tym został 31-letni Filip Kasiński, aktualnie przywdziewający jako piłkarz na pozycji pomocnika barwy Beskidu Andrychów, występującego w małopolskiej IV lidze.

Dla Kasińskiego, przed 10 laty notującego krótkie epizody w beskidzkim regionie w Zaporze Porąbka i rezerwach bielskiego Podbeskidzia, będzie to szkoleniowy debiut w seniorskiej piłce. Niejako więc postawiono w Żywcu na manewr ryzykowny, choć - jak słyszymy w klubie - taki, który ma dać drużynie potrzebny impuls w walce o IV-ligowe punkty.

Czym nowy szkoleniowiec przekonał włodarzy Górala? - Ma ciekawe podejście i swój pomysł na drużynę, poza tym zna dobrze większość zawodników. Liczymy wszyscy, że pod jego wodzą będziemy punktowali. Idealnie byłoby już od najbliższego spotkania - wyjawia nam Tomasz Staszkiewicz, kierownik Górala.

Kasiński we wtorek poprowadził pierwszy trening z drużyną. Na czwartkowy wieczór przypada kolejny szlif przed nadchodzącym starciem ligowym. Pochodzący z Żywca trener zastępuje na stanowisku Bartosza Woźniaka, który z Góralem świętował nie tak dawno awans z "okręgówki", lecz zrezygnował z dalszej pracy po nieudanej wstępnej fazie sezonu 2021/2022. Z ledwie "oczkiem" na koncie beniaminek zamyka stawkę, co najlepiej pokazuje, jak trudne zadanie kształtuje się przed żywczanami wraz z "nową miotłą".

tekst: Sportowe BeskidyDodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!
Panel logowania
Komentarze

Brak komentarzy!


 

 

TABELA

1 20 GKS II Tychy
17 LKS Bełk
3 15 Piast II Gliwice
4 13 Kuznia Ustroń
5 13 MRKS Walcownia
6 13 Unia Turza
więcej...

OSTATNI MECZ

 

0 0

 

NAJBLIŻSZY MECZ / 11. kolejka

IV Liga Slaska Gr.II

Sobota 16.10.2021r.

Godzina:15:30

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka