Sparingowe granie: Góral Żywiec - Zapora Porąbka
Góral Żywiec - Zapora Porąbka 3:1
1:1 Biegun
2:1 Caputa
3:1 Kliś

Góral: Nowakowski - Biegun, Kosiec, Caputa, Klimek - Sołtysek, Fijak T., Byrtek, Motyka - Kliś, Żołna oraz Szczudło, Biegun R., Biegun N., Jędrychowski, Kolbusz, Talik.

Piłkarze naszego klubu pokonali w swym kolejnym sparingu dzisiaj czołową drużynę IV ligi, Zaporę Porąbka 3:1. Przebieg meczu relacjonuje trener Górali, Ryszard Kłusek:

"Dużo składnych akcji udało się wykonać na tak trudnym terenie, bo boisko było śnieżne i ciężkie, ale już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić 2:1 po dwóch składnych akcjach Żołna przestrzelił sam na sam z bramkarzem, a młodziutki Szymon Byrtek dobijając strzał Motyki, uderzył z 5 metrów po odbitej piłce przez bramkarza Porąbki w jego nogi.
Także w pierwszej połowie mieliśmy, można powiedzieć dwie 100% okazje do strzelenia bramki. W drugiej połowie o dziwo gdy z boiska zeszli w 60 minucie Robert Sołtysek i Seweryn Kosiec, filary zespołu, młodzi zawodnicy zdobyli trzy gole autorstwa: Mateusza Bieguna, po stałym fragmencie gry - z rzutu rożnego, Michała Caputy po precyzyjnym dośrodkowaniu Szymona Byrtka oraz po rzucie wolnym wykonywanym przez testowanego zawodnika".