1956 -   2006  5 0 LAT
 V LIGA BIELSKA
AKTUALNOŚCI
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
RELACJE
STRZELCY
KARTKI
 KLUB
O KLUBIE
STADION
SKŁAD
HISTORIA
TRANSFERY
ROK PO ROKU
SPARINGI
OSIĄGNIĘCIA
 KIBICE
INFO
KSIĘGA GOŚCI
CHAT
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
LINKI
KONTAKT
ARCHIWUM
SPONSOR

2007-05-03 Kuźnia Ustroń - Góral Żywiec 0:0
 

Kuźnia Ustroń - Góral Żywiec 0:0
 

  Przy pięknej pogodzie przyszło nam dzisiaj konfrontować się na wyjeździe, z będącą ostatnio na fali, Kuźnią Ustroń. Pomimo szpitalu w drużynie udało się wywieźć cenny punkt z Ustronia. W kadrze meczowej Górala zabrakło kontuzjowanych Adama Stokowego, Romka Stokłosy, Seweryna Kośca, Jana Duraja oraz pauzującego od dłuższego czasu Jakuba Dzikiego.
   Mecz rozpoczął, się od kilku akcji gospodarzy lewą stroną lecz nie zakończyły się one groźnymi sytuacjami pod bramką debiutującego w pierwszym zespole Krajewskiego. Pierwsze połowa to głównie gra w środku pola. Pierwszy celny strzał na bramkę w obydwu zespołach oddał Bąk, lecz była to zdecydowanie za lekka próba strzału. W 34 minucie odnowiła się kontuzja wyżej wspomnianego Bąka i kapitan Górali musiał przedwcześnie opuścić boisko. Wprowadzony za niego Tomiczek pod koniec pierwszej połowy popisał się ładnym prostopadłym podaniem do, którego wyszedł Krysta i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, najpierw pięknie położył go na ziemię, by chwilę później, nie wiedzieć czemu, oddać strzał nad niestrzeżoną bramką. Była to jedyna, świetna okazja do zdobycia bramki w 1 połowie zarówno w jednej jak i w drugiej drużynie. Na przerwę schodziliśmy więc z małym niesmakiem, ale też świadomością tego, że rywal jest w dniu dzisiejszym w naszym zasięgu.
  Na drugą połowę, dotarli spóźnieni z powodu różnych niezawinionych przyczyn drogowych kibice Górala. W liczbie około 60. Pomimo mizernego płotu na obiekcie Kuźni udało się powiesić flagę  Góral F.C. Żywieccy Fani głośnym dopingiem mobilizowali przez całą drugą połowę zespół. Niesiony dopingiem zespół coraz częściej zagrażał bramce Sztefka. Gdyby więcej zdecydowania po rajdzie lewą stroną boiska wykazał Krysta i pokusił się o strzał byłoby groźnie pod bramką gospodarzy. Niewykorzystane sytuacje mogły się w tragiczny dla Górali sposób zemścić. Po akcji prawą stroną i dośrodkowaniu akcję zamknął Chrapek i wolejem po długim rogu starał się pokonać Krajewskiego, lecz niezatrudniony w tym meczu przez Ustronian debiutant stanął na wysokości zdania i sparował piłkę. Po tej akcji na ostatni zryw zebrali się Górale. Krysta w swoim stylu, dynamicznie przedarł się lewą flanką dośrodkował wzdłuż bramki, gdzie nabiegający Tomiczek, był bardzo blisko dosięgnięcia piłki i zapewnienia 3 pkt. Góralom.
   Jeden punkt może wydawać się skromnym, ale w obliczu osłabień kadrowych i dobrze grającej ostatnio Kuźni, na pewno nie jest powodem do rozpaczania. Cieszy gra Górali, którzy dzisiaj pokazali charakter i walczyli o każdą piłkę. Z bardzo dobrej strony pokazali się kibice, którzy dzisiaj byli 12 zawodnikiem drużyny. W niedziele podejmiemy u siebie outsidera ligi Wilamowiczanke Wilamowice i nikt nie dopuszcza myśli o stracie jakichkolwiek punktów. Jeśli Górale zaprezentują się tak jak dziś, zarówno pod względem piłkarskim i kibicowskim można pokusić się o efektowną wygraną.

Kuźnia: Sztefek - Jaworski, Nowak, Podżorski, Chrapek, Żebrowski, Padło(86'Juroszek), Kieczka(46'Piekar), Dziadek, Marianek, Madzia

Góral: Krajewski - Deras, Michalec, Kastelik, Biegun, Gołuch(65'Wandzel), Caputa, Sala, Motyka(70' Pyrgies), Bąk(35' Tomiczek), Krysta

 


Dodaj do ulubionych

CZOŁÓWKA TABELI

1 69 LKS Czaniec
2 59 Walcownia Cz-Dz
3 49 LKS Bestwina
4 48 Zapora Porąbka
...
8 38 Góral Żywiec
więcej...

OSTATNI MECZ

1 0
więcej

NAJBLIŻSZY MECZ

 
Aktualności
FC Góral 1956 Żywiec

Twój email

 

 

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2006 , GG No.:1718696